GRUPA AZOTY
PRZEDSZKOLIADA TOUR 2016
ŁÓDŹ

Wielka inauguracja Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2016 za nami! Pierwsza spośród trzydziestu zaplanowanych w tym roku imprez odbyła się w Łodzi. Ponad dwieście Aktywnych Przedszkolaków uczestniczyło dziś w swojej pierwszej prawdziwej imprezie sportowej, zorganizowanej w hali Centrum Sportu Uniwersytetu Łódzkiego, we współpracy z Wydziałem Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego, który od pięciu lat jest partnerem Przedszkoliada.pl w Łodzi.

DSC_6935

Imprezę wsparli Partnerzy Sportowi Grupa Azoty Przedszkoliada Tour, którymi w Łodzi byli w tym roku; jeden z najlepszych klubów siatkówki w Europie - PGE Skra Bełchatów, których reprezentowali; Wiktor Nowak, Bartosz Pełka i Kamil Ociepka

DSC_7327

Blokers Łódź, klub promujący futnet, czyli siatkonogę,  dyscyplinę z ponad stuletnią tradycją na świecie, obecną w naszym kraju od 10 lat za sprawą Siatkonoga Polska. Blokersów reprezentowali; Ewa Tyll i Radek Goliński (reprezentanci Polski w Futnet),

DSC_7408

Nie mogło zabraknąć gospodarza każdej imprezy, czyli kangura Przedszkoliada.pl

DSC_6965

Dzieci uczestniczyły w imprezie bardzo aktywnie. Radość na ich twarzach to kultura fizyczna o jaką chodzi w Przedszkoliada.pl

_DSC0114

Łódzkie Promuje aktywność wśród przedszkolaków i jest częścią Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2016 w województwie łódzkim. Honorowy Patronat nad imprezą objął między innymi Marszałek Województwa Łódzkiego, Pan Witold Stępień.

_DSC0484

Dwaj łódzcy Promotorzy Przedszkoliada.pl (od lewej; Rafał Niżnik i Bartosz Grelewski) dziękują Aktywnym Przedszkolakom za to, że są z nami i nieustająco sprawia to zarówno nam, jak i dzieciom przyjemność.

DSC_7355

Herlitz i Pelikan wraz z nami tworzy ogólnopolski rysunek w wykonaniu Aktywnych Przedszkolaków Przedszkoliada.pl „Pokoloruj Sport”. Dzieciaki rysują kolorowymi kredkami wszystko co kojarzy im się ze sportem i kulturą fizyczną. Ile metrów sportowych emocji zdołają pokolorować Aktywne Przedszkolaki w całym kraju?

DSC_7075

Ceremonia wręczenia nagród jest bardzo ważną częścią naszych imprez. Dla Aktywnych Przedszkolaków jest to pierwszy medal i dyplom w życiu. W wielu domach zawiśnie na honorowym miejscu z czego bardzo dumny jest Kangur Przedszkoliada.pl.

DSC_7736

Dziękujemy Aktywnym Przedszkolakom i przedstawicielom przedszkoli za obecność, a także wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2016 w Łodzi.

pasek GAPT2016 Lodz