PRZEDSZKOLIADA EVENT - ŁÓDŹ 2015

Druga w tym roku impreza z cyklu Przedszkoliada Tour 2015 odbyła się Łodzi. W łódzkim Przedszkoliada Evencie pomimo niesprzyjającej aury, wzięło udział ok 200 dzieci z przedszkoli z Łodzi.

DSC_9012_01

Ogólnopolskim partnerem sportowym PRZEDSZKOLIADA.PL został Polski Związek Hokeja na Lodzie. Podczas Przedszkoliada Tour 2015, PZHL promuje Mistrzostwa Świata w Hokeju na Lodzie dywizji 1A, które w dniach 19-25 kwietnia odbędą się w Kraków Arenie (Małopolska), jak i buduje nowe pokolenie zawodników i miłośników hokeja na lodzie.

DSC_9255_01

Specjalnie stworzona stacja hokeja, ma na celu prezentację i promocję tej dyscypliny sportu i jej najważniejszego tegorocznego wydarzenia. Przeprowadziliśmy kilka konkursów dla rodziców z kijem hokejowym w ręku.

DSC_9351_01

Na imprezie w Łodzi jak co roku stacją siatkarską opiekowali się najlepsi w kraju fachowców od siatkówki, aktualni Mistrzowie Polski, siatkarze Skry Bełchatów. Dziękujemy za wspólną zabawę oraz dziesiątki przybitych „piątek” Sebastianowi Adamczykowi, Patrykowi Korpalowi oraz Szymonowi Puławskiemu.

DSC_9145_01

Nie mogło zabraknąć honorowego gościa każdego Eventu, czyli kangura Przedszkoliady

DSC_9023_01

Rozgrzewkę poprowadzili specjalni goście łódzkiego Eventu, siatkarze Skry Bełchatów, którym dzielnie pomagał nasz kangur Przedszkoliady.

DSC_9045_01

Dzieci uczestniczyły w imprezie bardzo aktywnie. Wszystkie stacje sprawiały dzieciom ogromną frajdę, a każdy mecz kończył się zwycięstwem obu drużyn.

DSC_9303_01

Duma rozpierała zarówno rodziców jak i instruktorów Przedszkoliady, gdy patrzyli na naszych „Aktywnych Przedszkolaków” uczestniczących w swojej pierwszej mistrzowskiej imprezie sportowej w życiu.

DSC_0093_edited

Na koniec wszystkie dzieci dostały pamiątkowe dyplomy za uczestnictwo w imprezie. Dla większości dzieci jest to pierwszy dyplom w życiu. W wielu domach zawiśnie na honorowym miejscu:)

DSC_9528_01

Tym samym pożegnaliśmy Łódź!!! Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu imprezy.

DSC_9552_01

EVENT PLAKAT 2015 lodzpasek