Promotorzy

KUJAWSKO-POMORSKIE

Na terenie powiatów: m. Bydgoszcz, bydgoskiego
Paulina Rekowska
Tel: (+48) 669 192 882
prekowska@przedszkoliada.pl

Na terenie powiatów: m. Toruń
LEO Marek Andrzejewski
ul. Chmielowskiego 17/18
97-400 BEŁCHATÓW
NIP 769-205-49-02
Tel: (+48) 604 193 176
REGULAMIN ZAJĘĆ
mandrzejewski@przedszkoliada.pl

LUBELSKIE

Na terenie powiatów: m. Lublin
Jacek Walicki MISTERYO
ul. Płocka 17/21
02-796 WARSZAWA
NIP 951-228-76-18
Tel: (+48) 507 120 895
REGULAMIN ZAJĘĆ
jwalicki@przedszkoliada.pl

ŁÓDZKIE

Na terenie powiatów: m. Łódź (wschodnia część miasta)
SPORT PARTNERS Michał Kujawa
ul. Ozorkowska 33
95-073 GROTNIKI
NIP 732-215-74-32
Tel: (+48) 519 544 959
REGULAMIN ZAJĘĆ
mkujawa@przedszkoliada.pl

Na terenie powiatów: pabianicki
Kuba Orłowski
Tel: (+48) 570 061 175
korlowski@przedszkoliada.pl

Na terenie powiatów: bełchatowski, piotrkowski, radomszczański, wieluński
LEO Marek Andrzejewski
ul. Chmielowskiego 17/18
97-400 BEŁCHATÓW
NIP 769-205-49-02
Tel: (+48) 604 193 176
REGULAMIN ZAJĘĆ
mandrzejewski@przedszkoliada.pl

Na terenie powiatów: m. Łódź (zachodnia część miasta)
FIT FOREVER Monika Niżnik
ul. Radwańska 47/1u
93-574 ŁÓDŹ
NIP 727-115-75-33
Tel: (+48) 508 127 444
REGULAMIN ZAJĘĆ
rniznik@przedszkoliada.pl

MAŁOPOLSKIE

Na terenie powiatów: m.Kraków, wielickiego
Jarosław Banaszkiewicz
Tel: (+48) 503 737 802
jbanaszkiewicz@przedszkoliada.pl

Na terenie powiatów: m. Tarnów, powiaty tarnowski, brzeski, bocheński
Maksym Rusiniak
Tel: (+48) 660 344 291
mrusiniak@przedszkoliada.pl

Na terenie powiatów: krakowskiego
Paulina Bogusz
Tel: (+48) 793 432 523
pbogusz@przedszkoliada.pl

MAZOWIECKIE

Na terenie powiatów: m.Płońsk
Marta Michalak
Tel: (+48) 519 108 538
mmichalak@przedszkoliada.pl

Na terenie powiatu: m. Warszawa (Wesołą, Rembertów)
Mateusz Wrzosek
Tel: (+48) 727 906 345
mwrzosek@przedszkoliada.pl

Na terenie powiatu: m. Warszawa (Praga Południe, Praga Północ, Targówek, Wawer)
Maciej Szustak
Tel: (+48) 691 260 728
mszustak@przedszkoliada.pl

Na terenie powiatów: m. Warszawa (dzielnice Bielany, Żoliborz, Bemowo, Wola, Śródmieście, Ochota, Mokotów, Wilanów, Ursynów, Włochy, Ursus), piaseczyński
Jakub Fijałkowski
Tel: (+48) 600 058 089
jfijalkowski@przedszkoliada.pl

PODLASKIE

Na terenie powiatów: m.Białystok, białostockiego
TFT TIME FOR TRAINING Tomasz Koniczek
ul. Stroma 39/12
15-622 BIAŁYSTOK
NIP 542-308-55-26
Tel: (+48) 889 028 282
REGULAMIN ZAJĘĆ
tkoniczek@przedszkoliada.pl

POMORSKIE

Na terenie powiatów: m. Słupsk, słupskiego, m. Gdańsk, m. Sopot, m. Gdynia
Sebastian Letniowski
Tel: (+48) 502 712 889
sletniowski@przedszkoliada.pl

ŚLĄSKIE

Na terenie powiatów: m. Jastrzębie Zdrój, cieszyńskiego, pszczyńskiego, wodzisławskiego, m. Żory
Aleksandra i Marcin Staroń
Tel: (+48) 609 882 391
astaron@przedszkoliada.pl

Na terenie powiatów: m.Dąbrowa Górnicza, m. Sosnowiec, m. Katowice, powiat będziński
ACTIVE KIDS Julia Dębowska
ul. Augustyniaka 13A/34
41-300 Dąbrowa Górnicza
NIP 726-242-50-00
Tel: (+48) 608 499 990
REGULAMIN ZAJĘĆ
jdebowska@przedszkoliada.pl

Na terenie powiatów: m.Piekary Śląskie, m. Chorzów, m. Tychy
And Design Andrzej Rządkowski
ul. Kościuszki 1/10
41-940 PIEKARY ŚLĄSKIE
NIP 498-015-93-77
Osoba kontaktowa: Sylwia Rządkowska
Tel: (+48) 501 536 507
REGULAMIN ZAJĘĆ
srzadkowska@przedszkoliada.pl

Na terenie powiatów: częstochowski
LEO Marek Andrzejewski
ul. Chmielowskiego 17/18
97-400 BEŁCHATÓW
NIP 769-205-49-02
Tel: (+48) 604 193 176
REGULAMIN ZAJĘĆ
mandrzejewski@przedszkoliada.pl

ŚWIĘTOKRZYSKIE

Na terenie powiatów: m. Kielce
Aneta Gołuzd
Tel: (+48) 606 737 729
agoluzd@przedszkoliada.pl

WIELKOPOLSKIE

Na terenie powiatów: m. Kalisz, kaliskiego, ostrowskiego, pleszewskiego, krotoszyńskiego, ostrzeszowskiego
Łukasz Polak
Tel: (+48) 503 036 122
lpolak@przedszkoliada.pl

ZACHODNIOPOMORSKIE

Na terenie powiatów: m. Szczecin, polickiego, goleniowskiego, stargardzkiego, gryfińskiego
Adrian Szpakowski
Tel: (+48) 698 915 627
aszpakowski@przedszkoliada.pl