O Nas

PRZEDSZKOLIADA.PL, to ogólnopolski system rozrywki ruchowej dla dzieci w wieku 1-6 lat. System znany jest także pod nazwą Drużyna Kangura®.

Poprzez autorskie i unikalne projekty rozrywki ruchowej, PRZEDSZKOLIADA.PL kształtuje u dzieci naturalną chęć i potrzebę ruchu, wszechstronnie rozwija fizycznie, bawi poprzez sport, uczy podstaw czterech drużynowych dyscyplin sportu (piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, piłki ręcznej), rozwija wyobraźnię, wiedzę o planecie, czy współpracę w grupie. Wybrane projekty Drużyny Kangura® umacniają także więzy rodzinne. W Drużynie Kangura® wszyscy wygrywają.

Misją PRZEDSZKOLIADA.PL, jest zapewnienie dzieciom rozrywki i edukacji ruchowej, tak ważnej w młodym społeczeństwie teraz i w przyszłości. Poprzez unikalne projekty i produkty, jak i sieciowe możliwości PRZEDSZKOLIADA.PL, przeciwdziałamy otyłości i zapobiegamy zwolnieniom z WF, kształtując od najmłodszych lat – prozdrowotne wzorce i pasję do ruchu.

Kangur mówi, że jak będziemy dbali o Powerkulę i dbali o siebie, to świat będzie piękny.