Orlen Przedszkoliada Tour

ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR, to największy w Europie cykl imprez o charakterze sportowym dla Aktywnych Przedszkolaków.

W imprezach z cyklu ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR biorą udział przedszkola i ich reprezentacje – uczestnicy ogólnopolskiego systemu rozrywki ruchowej Przedszkoliada.pl. W ósmej edycji, planowanych jest 70 imprez, które zostaną zorganizowane w ponad 40 lokalizacjach na terenie całej Polski. Cykl rozpocznie się sześcioma imprezami w Szczecinie w hali NETTO ARENA 12 stycznia 2019r. We wszystkich imprezach weźmie udział ponad 15 000 uczestników, dopingowanych przez kolejne tysiące kibiców-rodziców, przy aktywnym udziale sportowców z klubów sportowych będących Partnerami Sportowymi imprez ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR.

Całość zrelacjonują Partnerzy Medialni imprez oraz nasze kanały komunikacji www.przedszkoliada.pl i naszym profliu na Facebooku.

Do głównych celów ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR zalicza się:
  • Zapewnienie dzieciom udziału w często pierwszej w życiu imprezie sportowej.
  • Rozrywkę i edukację ruchową.
  • Przeciwdziałanie otyłości i zapobieganie późniejszym zwolnieniom z WF.
  • Możliwość zaprezentowania umiejętności nabytych w systemie Przedszkoliada.pl.
  • Kreowanie postawy Fair Play, jak i zasad zdrowej, sportowej rywalizacji.
  • Promocję aktywności ruchowej jako doskonałej formy spędzania wolnego czasu.
  • Spotkanie uczestników z Kangurem Przedszkoliada.pl.
  • Oprawę artystyczną gwarantująca wspaniałą zabawę.
  • Promocję marek i produktów zbieżnych z filozofią Przedszkoliada.pl.
  • Dostarczenie uczestnikom atrakcji i niespodzianek, tak przez nich lubianych.
  • Zapewnienie zwycięstwa wszystkim uczestnikom ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR.

Patronat Honorowy nad ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR 2019 objął
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda

Partner Tytularny: PKN ORLEN S.A.
Ogólnopolscy Partnerzy Wspierający: HERLITZ, PELIKAN, STORA ENSO, FITTYKID.COM, PLAY-DOH
Ogólnopolski Partner Medialny: POLSKIE RADIO DZIECIOM