Przedszkoliada Tour

PRZEDSZKOLIADA TOUR, to największy w Europie cykl imprez o charakterze sportowym dla Aktywnych Przedszkolaków.

W imprezach z cyklu PRZEDSZKOLIADA TOUR biorą udział przedszkola i ich reprezentacje – uczestnicy ogólnopolskiego systemu rozrywki ruchowej PRZEDSZKOLIADA.PL. We wszystkich dziewięciu edycjach cyklu imprez wzięło udział ponad 50 000 uczestników, dopingowanych przez kolejne tysiące kibiców-rodziców, przy aktywnym udziale sportowców z klubów sportowych będących Partnerami Sportowymi imprez PRZEDSZKOLIADA TOUR. Całość relacjonują Partnerzy Medialni imprez oraz nasz profil na Facebooku.

W latach 2016-2018 Partnerem Tytularnym cyklu imprez była GRUPA AZOTY.
W latach 2019-2020 Partnerem Tytularnym cyklu imprez był PKN ORLEN.
W latach 2018-2020 Patronat Honorowy nad cyklem imprez obejmował Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, Pan Andrzej Duda.

Do głównych celów PRZEDSZKOLIADA TOUR zalicza się:

• Zapewnienie dzieciom udziału w często pierwszej w życiu imprezie sportowej.
  • Rozrywkę i edukację ruchową.
  • Przeciwdziałanie otyłości i zapobieganie późniejszym zwolnieniom z WF.
  • Możliwość zaprezentowania umiejętności nabytych w systemie Przedszkoliada.pl.
  • Kreowanie postawy Fair Play, jak i zasad zdrowej, sportowej rywalizacji.
  • Promocję aktywności ruchowej jako doskonałej formy spędzania wolnego czasu.
  • Spotkanie uczestników z Kangurem Przedszkoliada.pl.
  • Oprawę artystyczną gwarantująca wspaniałą zabawę.
  • Promocję marek i produktów zbieżnych z filozofią Przedszkoliada.pl.
  • Dostarczenie uczestnikom atrakcji i niespodzianek, tak przez nich lubianych.
  • Zapewnienie zwycięstwa wszystkim uczestnikom PRZEDSZKOLIADA TOUR.