Przedszkoliada Tour

PRZEDSZKOLIADA TOUR, to największy w Europie cykl imprez o charakterze sportowym dla Aktywnych Przedszkolaków.

Cykl imprez jest elementem ogólnopolskiego systemu rozrywki ruchowej Przedszkoliada.pl. W roku 2018, odbyły się 63 imprezy zorganizowane w 39 lokalizacjach na terenie całej Polski. Cykl zaczęliśmy w Łodzi 13 stycznia 2018 a skończyliśmy w Tychach 28 marca 2018 roku. W imprezach udział wezieło około 15 000 dzieci uczestniczących cyklicznie w zajęciach Przedszkoliada.pl, dopingowanych przez kolejne tysiące kibców-rodziców, przy aktywnym udziale sportowców z klubów sportowych będących Partnerami Sportowymi imprez cyklu PRZEDSZKOLIADA TOUR.

Całość zrelacjonują Partnerzy Medialni imprez oraz nasze kanały komunikacji www.przedszkoliada.pl i naszym profliu na Facebooku.

Cele projektu:
  • Zapewnienie dzieciom udziału w pierwszej prawdziwej imprezie sportowej w życiu
  • Rozrywka i edukacja ruchowa
  • Przeciwdziałanie otyłości
  • Zapobieganie zwolnieniom z WF
  • Możliwość pokazania umiejętności nabytych w systemie Przedszkoliada.pl
  • Kreowanie postawy Fair Play, jak i zasad zdrowej, sportowej rywalizacji
  • Aktywna forma spędzenia czasu
  • Możliwość zabawy poprzez sport
  • Oprawa artystyczna gwarantująca wspaniałą zabawę
  • Atrakcje i niespodzianki
  • Zwycięzki medal i dyplom dla każdego uczestnika Grupa Azoty Przedszkoliada Tour