Aktywna Strefa Drużyny Kangura

Aktywna Strefa Drużyny Kangura, to innowacyjny projekt aktywizującu dzieci podczas imprez, meczów czy wakacji. Projekt realizowany jest we współpracy z organizatorami imprez, klubami sportowymi czy zarządcami miast i hoteli.

AKTYWNA STREFA DRUŻYNY KANGURA, ma na celu:

• Aktywizację najmłodszych w czasie wolnym, zgodnie z misją Przedszkoliada.pl;
  • Uatrakcyjnienie oferty gospodarza Aktywnej Strefy o unikatowy projekt rozrywki ruchowej dla dzieci;
  • Promocję Gospodarza Aktywnej Strefy poprzez narzędzia i możliwości Przedszkoliada.pl

Aktywna Strefa Drużyny Kangura była dumną częścią następujących wydarzeń:

• Dzień Dziecka w ogrodach Kancelarii Prezesa Rady Ministrów 2016;
  • Plaża Sandra Spa w Pogorzelicy;
  • Projekt partnerski z klubami sportowymi, obejmujący całosezonową współpracę: Chemik Police, King Wilki Morskie Szczecin, Pogoń Szczecin Handball, Pogoń Baltica Szczecin.
  • Projekt obejmuje nie tylko organizację AKTYWNEJ STREFY DRUŻYNY KANGURA podczas meczów wymienionych klubów, ale także wzajemne działania promocyjne dające wymierne korzyści klubom sportowym;
  • Imprezy firmowe, m.in. Dzień Energetyka PGE;
  • Wydarzenia lokalne, w tym pikniki miejskie i inne imprezy o randze lokalnej.

Format Aktywnej Strefy Drużyny Kangura dostosowywany jest do uwarunkowań i możliwości lokalnych. W przypadku współpracy z klubami sportowymi, obejmuje cały rok współpracy.

Kontakt: info@przedszkoliada.pl

strefa1