GRUPA AZOTY
PRZEDSZKOLIADA TOUR 2016
Pawłowice

Już po raz piąty w Pawłowicach Aktywne Przedszkolaki z Górnego Śląska uczestniczyły w największym święcie każdego Aktywnego Przedszkolaka czyli imprezie z cyklu Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2016!

PawelBerek_Przedszkoliada2016_10

Na stacji siatkarskiej, której partnerem sieciowym jest Philipiak Milano, wraz z dziećmi ćwiczyli siatkarze Jastrzębskiego Węgla.

PawelBerek_Przedszkoliada2016_17

Widać było że dzieci wkładają w każde ćwiczenie dużo pasji i radości.

PawelBerek_Przedszkoliada2016_08

Strzelenie karnego...nic trudnego!

PawelBerek_Przedszkoliada2016_18

Przy imprezie pomagali również młodzi piłkarze z GKSu Pniówek. Zawodnicy z tego klubu są już z nami po raz piąty.

PawelBerek_Przedszkoliada2016_19

PawelBerek_Przedszkoliada2016_20

Dla kibicujących rodzin na trybunach zorganizowano konkursy. Do wygrania były bilety na mecze Jastrzębskiego Węgla oraz vouchery przekazane przez sklep sportowy Decathlon. Kibice musieli wykazać się zarówno tężyzną fizyczną jaki i wiedzą teoretyczną z zakresu sportu.

PawelBerek_Przedszkoliada2016_12

PawelBerek_Przedszkoliada2016_07

Każde przedszkole na koniec otrzymało efektowny puchar za udział w imprezie. Dzieci tradycyjnie już dostały medale, dyplomy oraz paczki z upominkami od sponsorów.

PawelBerek_Przedszkoliada2016_14

Dwie tury imprezy z cyklu Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2016 już za nami i nikt z obecnych nie wyobraża sobie żeby za rok mogłoby nas w Pawłowicach zabraknąć! Do zobaczenia za rok.

PawelBerek_Przedszkoliada2016_15

plakat Azoty PTour2016 pawlowice