Jastrzębie Zdrój

W dzisiejszym Evencie wzięło udział blisko 70 przedszkolaków z 4 przedszkoli ( Publiczne Przedszkole nr 24 z Jastrzębia Zdroju, Niepubliczne Przedszkole Dzwoneczek z Jastrzębia Zdroju, Publiczne Przedszkole nr 1 z Pawłowic oraz Publiczne Przedszkole z Bąkowa). Niestety dzisiejsze fatalne warunki pogodowe uniemożliwiły dotarcie na imprezę przedszkolakom z Publicznego Przedszkola nr 7 w Ustroniu.

Na trybunach zasiadło mnóstwo przedszkolaków, nauczycieli oraz rodziców aby wspólnie dopingować naszych małych sportowców. Zabawa była wspaniała, dzieciaki wyglądały na bardzo szczęśliwe, a obecność Kangura podczas dzisiejszej imprezy powodowała szeroki uśmiech na niejednej twarzy.

W przerwie między konkurencjami był czas na wypicie soczku i zjedzenie pączka, wszak dziś tłusty czwartek.

Pod koniec zabawy wszystkie przedszkolaki wykonały taniec tzw. ciapę, a później przyszedł czas na wręczenie medali oraz dyplomów.

Zakończeniem Jastrzębskiego Eventu było wspólne zdjęcie wszystkich uczestników i wzniesienie naszego okrzyku: TO NIE POMYŁKA - PRZEDSZKOLE I PIŁKA.

O imprezie wypowiedział się Michał Kłosiński Project Manager Przedszkoliady - "Impreza udała się znakomicie! Wielka w tym zasługa głównej organizatorki eventu Aleksandry Staroń. Ola wspierana przez swojego męża Marcina i innych członków rodziny przygotowała dla dzieci masę atrakcji. Impreza przebiegła bardzo składnie, a rozradowane buzie przedszkolaków świadczą o tym, że I JASTRZĘBSKI PRZEDSZKOLIADA EVENT spełnił ich oczekiwania."

Oprawę artystyczną imprezy prowadziła firma Legato Pana Adama Kuziora.

Dziękujemy siatkarskiemu klubowi KS JASTRZĘBSKI WĘGIEL za udostępnienie hali oraz wszystkim sponsorom i osobom, które pomagały w dzisiejszym Evencie.

Nie zapominamy także o przedszkolakach z Ustronia, Kangur wkrótce do nich zawita...