PRZEDSZKOLIADA TOUR 2013 PAWŁOWICE/JASTRZĘBIE ZDRÓJ

Kolejna impreza Przedszkoliada Tour 2013 za nami. 26 marca w Hali Gminnego Ośrodka Sportu w Pawłowicach bawiło się około 100 dzieci z 5 przedszkoli z regionu ( Przedszkole nr 7 z Ustronia, Przedszkole nr 1 z Pawłowic, Niepubliczne Przedszkole Dzwoneczek z Jastrzębia Zdroju, Przedszkole nr 12z Jastrzębia Zdroju, Przedszkole  Akademia Wyobraźni z Marklowic).

Patronat nad imprezą objęła Pani dyrektor GOS Bożena Wróbel, której bardzo dziękujemy za okazaną pomoc w organizacji eventu.

Podziękowania należą się również partnerom sieciowym Przedszkoliady: firmie Kupiec, Befado, i GoGo Squeez, dzięki którym dzieci otrzymały wspaniałe zdrowe przekąski, a kibice mogli wygrać m.in. zdrową żywność oraz buciki dziecięce.

Również lokalni partnerzy Przedszkoliady zadbali o to, aby każde dziecko otrzymało nagrodę za wspaniałą sportową postawę podczas imprezy. I tak firma Dream Park z Ochab ufundowała dzieciom wejściówki do Parku, gdzie będą mogły skorzystać z wielu atrakcji m.in. zwiedzanie parku dinozaurów.
GOS z Pawłowic ufundował dzieciom bilety wstępu na basen, również firma Aquarion zaprosiła dzieci do parku wodnego w Żorach.
Dzięki firmie BBJ Sport na szyi każdego aktywnego przedszkolaka zawisł piękny medal, a przedszkola otrzymały piękne pamiątkowe puchary.

Dzisiejszą imprezę uświetniły wspaniałe występy cheerleaderek z Pawłowic. Grupa TheBestDancers pod przewodnictwem pani Bernadety Wróbel świetnie umiliła czas również dzieciom, które były na trybunach.

Wszystkie przedszkolaki z wielkim zapałem rozpoczęły zabawę na dzisiejszym evencie, a dzięki obecności i pomocy  piłkarzy z klubu Sportowego GKS Pniówek z tym większą radością chwaliły się swoimi umiejętnościami.

Chcę podziękować również partnerom medialnym za objęcie patronatem dzisiejszego wydarzenia, tj. Radio Katowice, TV Kanon, portal JasNet, Racje Gminne oraz Gazeta Pszczyńska.

Pawłowicki Event przeszedł już do historii, Kangur pojechał dalej w Polskę bawić się z aktywnymi przedszkolakami ale mamy nadzieję, że za rok do nas powróci i jeszcze więcej dzieci będzie miało okazję bawić się wspólnie podczas Przedszkoliady Event.

Do zobaczenia za rok. - podsumowuje imprezę Ola Staroń Promotorka Przedszkoliady.