PRZEDSZKOLIADA EVENT 2014 - PAWŁOWICE

Jedna z ostatnich imprez z cyklu Przedszkoliada Tour 2014 za nami. 9 kwietnia w Hali Gminnego Ośrodka Sportu w Pawłowicach bawiło się około 180 dzieci z 7 przedszkoli z regionu.

Patronat nad imprezą objęła Pani dyrektor GOS Bożena Wróbel, której organizatorzy bardzo dziękują za okazaną pomoc w organizacji eventu.

Lokalni partnerzy Przedszkoliady zadbali o to, aby każde dziecko otrzymało nagrodę za wspaniałą sportową postawę podczas imprezy. I tak firma Dream Park z Ochab ufundowała dzieciom wejściówki do Parku, gdzie będą mogły skorzystać z wielu atrakcji m.in. zwiedzanie parku dinozaurów.
GOS z Pawłowic ufundował dzieciom bilety wstępu na basen, również firma Aquarion zaprosiła dzieci do parku wodnego w Żorach.

Dzięki firmie BBJ Sport na szyi każdego aktywnego przedszkolaka zawisł piękny medal, a przedszkola otrzymały piękne pamiątkowe puchary.
Duża niespodzianką dla dzieci były specjalnie przygotowane przez Cukiernię Olanda torty z wizerunkiem znanego im ze wspólnych ćwiczeń Kangura Przedszkoliady.

Dzisiejszą imprezę uświetniły wspaniałe występy cheerleaderek z Pawłowic. Grupa TheBestDancers pod przewodnictwem pani Bernadety Wróbel świetnie umiliła czas również dzieciom, które były na trybunach.

Wszystkie przedszkolaki z wielkim zapałem rozpoczęły zabawę na dzisiejszym evencie, a dzięki obecności i pomocy  piłkarzy z klubu Sportowego GKS Pniówek z tym większą radością chwaliły się swoimi umiejętnościami.

Chcę podziękować również partnerom medialnym za objęcie patronatem dzisiejszego wydarzenia, tj. TVP Katowice, portal JasNet oraz dwutygodnik Racje Gminne.

Pawłowicki Event przeszedł już do historii, Kangur pojechał dalej w Polskę bawić się z aktywnymi przedszkolakami ale mamy nadzieję, że za rok do nas powróci i jeszcze więcej dzieci będzie miało okazję bawić się wspólnie podczas Przedszkoliady Event.

System Przedszkoliady łączy w sobie cykliczne zajęcia z piłką pt. Przedszkole i piłka oraz cykl imprez rozrywki-ruchowej pn. Przedszkoliada Tour, którego właśnie byliśmy świadkiem. To zajęcia mające na celu rozwój aktywności fizycznej wśród przedszkolaków, poprawę koordynacji i kondycji oraz krzewienie w nich zasad fair play. Mam nadzieję, że wszyscy tak licznie zgromadzeni na trybunach rodzice byli zadowoleni z postępów, które poczyniły ich dzieci. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację Eventu i obiecujemy za rok jeszcze lepszą zabawę.” - mówi Aleksandra Staroń, koordynator programu.