PRZEDSZKOLIADA EVENT - PAWŁOWICE 2015

W tym roku największy w Polsce cykl imprez sportowych dla przedszkolaków Przedszkoliada Tour 2015 zainaugurował tam, gdzie zakończył się w roku ubiegłym, czyli w Pawłowicach na Śląsku. Łącznie w Przedszkoliada Tour – Pawłowice, wzięło udział ok 350 dzieci z Przedszkoli z Pawłowic, Cieszyna, Skoczowa, Chybi, Jastrzębia Zdroju, Pielgrzymowic, Ustronia, Bąkowa, Golasowic, Warszowic oraz Wodzisławia Śląskiego.  Ze względu na dużą liczbę dzieci, odbyły się dwie tury eventu.

1 (Copy)

Ogólnopolskim partnerem sportowym PRZEDSZKOLIADA.PL został Polski Związek Hokeja na Lodzie. Podczas Przedszkoliada Tour 2015, PZHL promuje Mistrzostwa Świata w Hokeju na Lodzie dywizji 1A, które w dniach 19-25 kwietnia odbędą się w Kraków Arenie (Małopolska), jak i buduje nowe pokolenie zawodników i miłośników hokeja na lodzie.

2 (Copy)_edited

4 (Copy)

Specjalnie stworzona stacja hokeja, ma na celu prezentację i promocję tej dyscypliny sportu i jej najważniejszego tegorocznego wydarzenia. Przeprowadziliśmy konkursy dla rodziców oraz władz przedszkoli. Nagrody w konkursach ufundował m.in. partner lokalny sklep Decathlon Żory.

3 (Copy)

Oprócz atrakcji czysto sportowych na imprezie jak zwykle ma miejsce masa niezapowiedzianych atrakcji;

5 (Copy)

Nie mogło zabraknąć honorowego gościa każdego Eventu, czyli kangura Przedszkoliady

6 (Copy)

Rozgrzewkę poprowadzili młodzi piłkarze z GKS Pniówek-74, którzy później w czasie całego Eventu pomagali przedszkolakom na stacjach sportowych oraz dbali o bezpieczeństwo ćwiczących.

7 (Copy)

Dzieci uczestniczyły w imprezie bardzo aktywnie. Wszystkie stacje sprawiały dzieciom ogromną frajdę, a każdy mecz kończył się zwycięstwem obu drużyn.

8 (Copy)

Siatkówka, to jedna z dyscyplin sportowych realizowanych w ramach programu PRZEDSZKOLIADA.PL. Dzieciaki miały wreszcie możliwość pokazać swoje umiejętności rodzinie i koleżankom i kolegom

9 (Copy)

Duma nas rozpierała gdy patrzyliśmy na naszych „Aktywnych Przedszkolaków” uczestniczących w swojej pierwszej mistrzowskiej imprezie sportowej w życiu.

10 (Copy)

Na koniec wszystkie dzieci dostały pamiątkowe medale oraz dyplomy za uczestnictwo w imprezie. Dzieci były tak zadowolone, że nie dawały sobie zdjąć medali z szyi nawet przy ubieraniu kurtekJ

11 (Copy)

12 (Copy)

Tym samym pożegnaliśmy Pawłowice!!! Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu imprezy.

Dziekujemy również PIXEL SPORT i Paweł Berek za obsługę foto imprezy.

pasek sponsorski pawlowice 2015