GRUPA AZOTY PRZEDSZKOLIADA TOUR
BYDGOSZCZ 2018

W czwartek, 8 marca 2018 r. w Hali Centrum Edukacji Kultury Fizycznej i Sportu UKW w Bydgoszczy odbyła się kolejna impreza w ramach Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2018, czyli jednej z sześćdziesięciu imprez w ramach największego w Europie cyklu imprez sportowych dla przedszkolaków. 

 

IMG_0251

 

Grupa Azoty Przedszkoliada Tour to jeden z projektów w ramach ogólnopolskiego systemu rozrywki ruchowej Przedszkoliada.pl. Wszystkie Aktywne Przedszkolaki są uczestnikami Drużyny Kangura, obecnej w 150 miastach w Polsce. System Przedszkoliada.pl zapewnia rozrywkę ruchową, przeciwdziała otyłości i upowszechnia wszechstronny rozwój ruchowy, a także naucza podstaw olimpijskich dyscyplin sportu: piłki nożnej, koszykówki, siatkówki i piłki ręcznej.

IMG_0347

W przeprowadzeniu imprez poza Instruktorami Przedszkoliada.pl pomagali sportowcy z lokalnych klubów partnerskich Przedszkoliada.pl, w tym Łuczniczka Bydgoszcz, KS Pałac Bydgoszcz, Artego Bydgoszcz, oraz KS Bydgoszcz Archers.

IMG_0359

Grupa Azoty Przedszkoliada Tour, to nie tylko sport, ale także edukacja i rozrywka. Podobnie jak podczas wszystkich imprez cyklu, Aktywne Przedszkolaki w Bydgoszczy sięgnęły po kredki aby w ramach akcji „Pokoloruj sport” prowadzonej wspólnie z markami: Herlitz i Pelikan rysować wszystko to, co kojarzy im się ze sportem. Obraz który powstanie będzie dziełem wszystkich uczestników Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2018. 

IMG_0403

Aktywne przedszkolaki poznawały również podstawowe zasady ekologii, których uczyły się dzięki Stora Enso.

IMG_0575

Wszyscy uczestnicy Grupa Azoty Przedszkoliada Tour w Bydgoszczy otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy oraz nagrody od Partnerów cyklu; firm Herlitz i Pelikan. 

IMG_0475

Wyjątkową niespodziankę dla wszystkich pań przygotowali panowie - uczestnicy Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2018 w Bydgoszczy, którzy z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet wręczyli każdej pani pamiątkowego tulipana.

IMG_0659

Na zakończenie imprezy, nie obyło się bez przybicia „piątki” z Kangurem, i wspólnego zdjęcia Drużyny Kangura. 

Plakat GAPT2018 Bydgoszcz