GRUPA AZOTY
PRZEDSZKOLIADA TOUR 2016
Kielce

W hali sportowej VI Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Kielcach gościła dziś impreza z cyklu Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2016 – Kielce.

untitled (4 of 1)-2

Rozgrzewkę poprowadzili zawodnicy Effectora Kielce.Na początku widać było trochę tremy po stronie dzieci ale niezawodne „pajacyki” rozkręciły wszystkich uczestników imprezy.

untitled (4 of 1)-3

Gość specjalny każdej „przedszkoliadowej” imprezy Kangur Przedszkoliada.pl. Dziś między innymi na bramce bronił rzuty dzieciaków.

untitled (4 of 1)-153

„Cieszynka” po zdobyciu gola wyćwiczonaJ

untitled (4 of 1)-154

Sportowym wsparciem dla Aktywnych Przedszkolaków byli zawodnicy siatkarskiej drużyny Effectora Kielce. Dominik Gałązka, Wojciech Dyk, Michał Kroć i Patryk Więckowski dwoili się i troili żeby nadążyć za dzieciakami.

untitled (4 of 1)-5

Przy takim bramkarzu piłka nie ma prawa wpaść do bramkiJ

untitled (4 of 1)-10

To nie pomyłka…PRZEDSZKOLE I PIŁKA!

untitled (4 of 1)-163

Całoroczne lekcje na zajęciach „Przedszkole i piłka” nie poszły na marne. Aktywne Przedszkolaki prezentują prawidłowe ułożenie rąk przy odbici górnym w siatkówce.

untitled (4 of 1)-149

Emocje w czasie biegów sztafetowych sięgały zenitu.

untitled (4 of 1)-148

W czasie dekoracji dzieci otrzymały pamiątkowe medale i dyplomy oraz upominki od sponsorów imprezy. Gratulacje od prawdziwego sportowca – bezcenneJ

untitled (4 of 1)-173

Dużym wsparciem dla organizatorów byli jak zwykle uczniowie VI Liceum z Kielc. Grupa uczniów-wolontariuszy pomagała dzieciom w czasie trwania imprezy na stacjach sportowych.

untitled (4 of 1)-179

Najmłodsze pokolenie już nie może się doczekać swojej pierwszej imprezy sportowejJ

20160413_113244_HDR_edited

Zdjęcie na koniec imprezy będzie wspaniałą pamiątką dla wszystkich uczestników Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2016 – Kielce.

untitled (4 of 1)-177

plakat Azoty PTour2016 kielce