PRZEDSZKOLIADA TOUR 2013 KIELCE

Pierwsza kielecka edycja imprezy PRZEDSZKOLIADA TOUR 2013 odbyła się 19 lutego 2013 roku. Współorganizatorem i gospodarzem imprezy było VI Liceum Ogólnokształcące im. J.Słowackiego w Kielcach, w którym gościło prawie 200 przedszkolaków z siedmiu przedszkoli z Kielc (Przedszkoli Samorządowych nr 5, 9, 23, 34, 35, 42, Integracyjnego Przedszkola Samorządowego nr 27) oraz Przedszkola Samorządowego z Chęcin.

Dzięki wsparciu nauczycieli Wychowania Fizycznego i uczniów VI LO, instruktorów PRZEDSZKOLIADY, a także gości specjalnych: zawodników klubów UMKS KIELCE oraz VIVE TARGI KIELCE przedszkolaki świetnie się bawiły na pięciu stacjach sportowych oraz odpoczywały i nabierały sił na stacji spoczynkowej.Dzieci odwiedził również specjalny gość z Australii, który towarzyszył im w grach i zabawach.

Przy muzyce prezentowanej przez DJ-a Piotra dzieci, instruktorzy, sportowcy i wolontariusze wykonali wspólny taniec z Kangurem oraz saszetką pełną musu owocowego Go Go SQUEEZ.

Nie zabrakło też atrakcji i niespodzianek dla rodziców, którzy w "Quizie o zdrowym odżywaniu" wygrali paczki ufundowane przez firmę KUPIEC, a w konkursie "Zdrowa Stopa" buciki ufundowane przez firmę BEFADO.

Zmagania sportowe zakończył pokaz koszykarski zawodników UMKS KIELCE, w którym czynny udział brały również dzieci.

W nagrodę, wszystkie aktywne przedszkolaki otrzymały dyplomy i kolorowanki, a także medale ufundowane przez wydawnictwo MAC EDUKACJA, upominki od sieciowych partnerów PRZEDSZKOLIADA TOUR 2013: KUPIEC, BEFADO oraz GOGOSQUEEZ, a przedszkola zostały obdarowane zestawami gimnastycznymi od firmy ELEO.

Wszystkim dzieciom, rodzicom, paniom nauczycielkom i dyrektorkom przedszkoli, Pani Dyrektor VI LO Renacie Walęckiej, nauczycielom i uczniom z VI LO, a także sportowcom, DJ-owi Piotrowi oraz sponsorom dziękujemy za wspaniałą zabawę i do zobaczenia za rok!