GRUPA AZOTY
PRZEDSZKOLIADA TOUR 2016
Kraków

Kolejna sobota, kolejna impreza z cyklu Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2016. Tym razem Aktywne Przedszkolaki bawiły się w Krakowie.

20160409_124158_HDR

Kilka przysiadów na rozgrzewkę i możemy ruszać na stacje sportowe!

DSC_0118

Instruktorzy dokładnie tłumaczyli dzieciom w jaki sposób należy pokonać tory przeszkód w czasie biegów sztafetowych.

DSC_0230

Na stacji spoczynkowej świeże warzywa do przegryzienia zapewnił producent zdrowych zup Pan Pomidor & Company a wodę do popicia Żywiec Zdrój.

20160409_124524_HDR

Wraz dziećmi na stacji koszykarskiej ćwiczyli dziś koszykarze AZS AGH Kraków. Zawodnicy byli pod wrażeniem umiejętności dzieci: - Jesteśmy zaskoczeni umiejętnościami dzieciaków. Okazuje się że nie trzeba było ich uczyć rzutów bo doskonale dają sobie radę! Super że dzieciaki już w tak młodym wieku mają styczność z koszykówką. – powiedział Bartosz Wróbel koszykarz AZS AGH Kraków.

DSC_0266

Super strzał Szymon. Przybij „piątkę”!

SAM_0060_edited

Największe emocje wśród kibiców tradycyjnie wzbudzały mecze piłkarskie. Każdy celny strzał i każda udana parada bramkarska kwitowane były brawami. Dzieciaki czuły się jak by był to ich debiut na „narodowym”:)

SAM_0070_edited

Kangur Przedszkoliada.pl na imprezie oprócz ćwiczeń znalazł chwilę aby na stacji Pelikan i Herlitz z dziećmi porysować. Tematem prac był sport i sportowe emocje.

SAM_0078_edited

Aktywne Przedszkolaki, jak przystało na prawdziwe gwiazdy sportu, bardzo chętnie udzielały wywiadów.

DSC_0237

Kangur Przedszkolida.pl nie miał lekkiego życia. Tyle miłości i uścisków:)

20160409_130311_HDR

Polscy piłkarze ręczni zapewnili sobie wieczorem występ na Igrzyskach Olimpijskich w Rio pokonując zespół Chile. Patrząc rano na ich następców, o kolejne sukcesy na kolejnych „olimpiadach” możemy być spokojni.

SAM_0059_edited

Przybita „piątka” po każdym dobrym odbiciu, rzucie i strzale to już tradycja naszych imprez.

IMG_7536 (1024x768)_edited

Dekoracja to stały element naszych imprez. Wszystkie dzieci biorące udział w imprezie otrzymały pamiątkowe medale, dyplomy oraz upominki od sponsorów. Puchary zostały wręczone każdemu przedszkolu które wzięło udział w imprezie.

SAM_0109_edited

Na koniec tradycyjne wspólne zdjęcie i…możemy zacząć odliczanie do kolejnej edycji Grupa Azoty Przedszkoliada Tour w roku 2017.

20160409_135405_HDR

plakat Azoty PTour2016 krakow2