GRUPA AZOTY
PRZEDSZKOLIADA TOUR 2016
Ostrów Wielkopols

Sportowy początek tygodnia dla Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2016. Od 10.00 rano impreza w Ostrowie Wielkopolskim.

DSC_0419_edited

Piąty rok z rzędu dzieci w Ostrowie Wielkopolskim miały okazję sportowo spędzić dzień z Grupa Azoty Przedszkoliada Tour.

DSC_0443_edited

Rozgrzewkę przy muzyce poprowadził kangur Przedszkoliada.pl. „Pajacyki” to ulubiony element rozgrzewki wśród Aktywnych Przedszkolaków.

DSC_0455_edited

Drużyny biorące udział w meczach piłkarskich prowadzone były przez piłkarzy Ostrovii Ostrów Wielkopolski: Kamila Cierniewskiego, Filipa Czerniewskiego oraz Macieja Kaniewskiego.

DSC_0609_edited

Umiejętności rzucania na bramkę uczyli dzieci szczypiorniści z zespołu KPR Ostrovia Mariusz Kuśnierczyk, Ksawery Gajek, Patryk Foluszny oraz Daniel Stempniak.

DSC_0487_edited

Do kosza Aktywne Przedszkolaki rzucały pod okiem koszykarek z TS Ostrovia Karolina Kaczmarek, Martyna Stelmech, Monika Jasnowska i Ewelina Jackowska.

DSC_0613_edited

Sportowe emocje są tematem przewodnim rysunków na stacji plastycznej, której patronuje Pelikan i Herlitz.

DSC_0562_edited

Obsługę stacji siatkarskiej, której partnerem jest Philipak Milano, zapewnili młodzi siatkarze Salosu SL Ostrów Wielkopolski, Stanisław Janczewski, Mateusz Kowalski, Hubert Fonienkiewicz oraz Albert Połomski.

DSC_0517_edited

Dzieci otrzymały pamiątkowe medale i dyplomy oraz upominki przygotowane przez partnerów cyklu.

DSC_0644_edited

Zdjęcia na koniec imprezy wszystkich Aktywnych Przedszkolaków, wolontariuszy, zaproszonych sportowców oraz kangura Przedszkoliada.pl.

DSC_0680_edited

plakat Azoty PTour2016 ostrow