PRZEDSZKOLIADA TOUR 2013 OSTRÓW WLKP

12 lutego odbyła się II edycja ostrowskiej Przedszkoliady. Wzięło w niej udział 150 przedszkolaków z ośmiu przedszkoli z Ostrowa Wlkp i okolic.

Impreza Przedszkoliada Tour 2013 Ostrów Wlkp odbyła się w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 6, ul. Staroprzygodzka 112.

Honorowy patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Ostrów Wlkp Jarosław Urbaniak.

Sportowym Partnerem imprezy został  klub TP Ostrovia Ostrów 1909

Za promocję imprezy odpowiadały: NASZ RYNEK, RADIO ESKA, WLKP24.INFO oraz PROART

Boisko było podzielone na 6 stacji, na każdej z nich na aktywnych przedszkolaków czekały inne atrakcje:

STACJA "SIATKARSKA"

STACJA "WYŚCIGI"

STACJA "MECZ PIŁKARSKI"

STACJA "ENERGETYCZNA"

STACJA "STRZELECKA"

STACJA "KOSZYKARSKA"

W przerwie między kolejnymi sportowymi stacjami przedszkolakom dodawały energii musy owocowe GoGosqueeZ oraz miniwafelki firmy KUPIEC.

Atrakcje nie były jednak przewidziane tylko dla aktywnych przedszkolaków. Rodzice zebrani na trybunach mieli możliwość wzięcia udziału w konkursach zorganizowanych przez sieciowych partnerów PRZEDSZKOLIADA TOUR 2013. Firma BEFADO producent obuwia dziecięcego przygotował konkurs "ZDROWA STOPA" w którym wszyscy uczestnicy otrzymali buciki Reprezentacji Polski dla przedszkolaków.

Drugim konkursem był quiz o zdrowym odżywianiu, w którym nagrodami były zestawy zdrowej żywności od firmy KUPIEC.

Na zakończenie wspólnej zabawy przyszedł czas na ceremonię wręczania nagród. Wszystkie aktywne przedszkolaki otrzymały DYPLOMY PRZEDSZKOLIADA TOUR 2013, pamiątkowe medale z logo Przedszkoliady oraz upominki od firmy KUPIEC pyszne i zdrowe MINI WAFELKI i kaszkę mannę "COŚ NA ZĄB" oraz zestaw kolorowanek z Kangurkiem.

Wspólne  pozowanie do zdjęć zakończyło II ostrowski event  z cyklu Przedszkoliada Tour  2013. Wszystkie przedszkolaki z Ostrowa Wielkopolskie i okolic  już czekają na kolejną, wspaniałą zabawę z Kangurem w przyszłym roku! Do zobaczenia!