GRUPA AZOTY
PRZEDSZKOLIADA TOUR 2016
Białystok

W Białymstoku sportowe święto dla wszystkich Aktywnych Przedszkolaków. Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2016 zawitała do hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr. 50 im. Świętej Jadwigi Królowej Polski w Białymstoku.

IMG_2803

Rozgrzewkę poprowadzili zawodnicy grający w zespole Rugby Białystok. Szybko dołączyli do nich kangur Przedszkoliada.pl oraz Pszczoła Jagiellonii Białystok.

IMG_2927

Na stacji meczu piłkarskiego wraz z dziećmi bawili się: obrońca Jagiellonii Białystok Mateusz Maliszewski oraz futsalistki z Elhurt-Elmet Helios Białystok.

IMG_3182

Tym razem za stację ogólnorozwojową odpowiedzialni byli rugbiści z drużyny Rugby Białystok. Biegi sztafetowe wykonywane z piłkami do rugby to naprawdę doskonała zabawa.

IMG_2863

Specjalną stację Hokeja na lodzie stworzyli hokeiści ADH Białystok. W zeszłym roku tak się hokeistom spodobała zabawa z dzieciakami że obiecali odwiedzać imprezy Grupa Azoty Przedszkoliada Tour w Białymstoku już zawsze. Dzieci miały okazję przymierzyć ochraniacze i kaski hokejowe oraz wziąć do ręki kij hokejowy.

IMG_3071

Kolejnym lokalnym partnerem sportowym który wziął udział w imprezie był zespół futbolu amerykańskiego Lowlanders Białystok.

IMG_3314

Oprócz stałego już gościa wszystkich imprez Kangura Przedszkoliada.pl,, na białostockiej edycji nie mogło zabraknąć Pszczoły, maskotki Jagiellonii Białystok.

IMG_3276

Aktywnymi Przedszkolakami opiekowali się studenci z Wyższej Szkoły Wychowania Fizycznego i Turystyki w Białymstoku.

IMG_2920

Na dekoracji wysiłek dzieci został nagrodzony medalem, dyplomem oraz upominkami od sponsorów.

IMG_3095

Tysiące strzałów, podań, rzutów i odbić na białostockiej imprezie cyklu Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2016 już za nami. W dwóch turach w sumie uczestniczyło kilkaset Aktywnych Przedszkolaków z Białegostoku i okolic. Do zobaczenia za rok!

IMG_3348

plakat Azoty PTour2016 bialy2