GRUPA AZOTY
PRZEDSZKOLIADA TOUR 2016
Dąbrowa Górnicza

Dużo śmiechu, zabawy, ruchu, prezentów i sportowcy z najwyższej półki oraz przeszło 200 rozochoconych i szczęśliwych dzieci z przedszkoli z Dąbrowy Górniczej, Sosnowca, Będzina i Katowic – tak w skrócie można podsumować imprezę z cyklu Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2016 Dąbrowa Górnicza, która odbyła się w czwartek.

20160310_102955_HDR

Jak na dłoni widać było efekty naszego programu. Pełna hala rozbawionych i aktywnych fizycznie przedszkolaków była tego dowodem, a zmagania w Dąbrowie Górniczej okazały się kolejnym dużym sukcesem cyklu imprez Grupa Azoty Przedszkoliada Tour.

20160310_103839_HDR

Wsólna rozgrzewka Kangura Przedszkoliada.pl i przedstawicieli świata sportu Dąbrowy Górniczej.

IMG_5958_edited

Na zawodach nie zabrakło gwiazd, a największymi były z pewnością siatkarki walczącego o najwyższe laury w Orlen Lidze Tauron MKS-u Dąbrowa Górnicza – Natalia Piekarczyk i Joanna Staniucha-Szczurek.

IMG_6132_edited

Z kolei swoją celność w rzutach do kosza przedszkolaki sprawdzały pod okiem, wzrostowo najbardziej wyróżniających się w tym towarzystwie Drago Pasalica oraz Patryka Wieczorka. Dwójka koszykarzy, choć najwyższa, potrafiła w szybki sposób znaleźć wspólny język z najmłodszymi.

12747991_991798997554808_5195367375535091574_o_edited

Mecze piłki nożnej prowadziły Marta Pałgan i Karolina Kołdoń z zespołu Czarne Sosnowiec. Wszystkie mecze kończyły się remisami więc wszyscy zajęli pierwsze miejsca.

IMG_6029_edited

Pozytywną energią zarażały na swoich stacjach koszykarki z AZS UŚ Katowice Natalia Nowak i Anna Fiałkowska.

IMG_6074_edited

Prawdzimych hitem internetu ma szanse stać się film ze wspólnym tańcem zawodników MKS Dąbrowa Górnicza z dzieciakami.

No i jeszcze raz PASZA & WIECZU DANCE !Czy zgodzicie się z nami, że ten duet ma wielkie szanse na polskich parkietach ;) ?

Opublikowany przez MKS Dąbrowa Górnicza Koszykówka na 10 marca 2016

Po zajęciach sportowych, przedszkolaki otrzymały pamiątkowe medale i dyplomy oraz okazałe upominki ufundowane przez lokalnego partnera, firmę produkującą zabawki - Wader. Torby z prezentami dzieci odebrały od sportowców oraz przedszkoliadowego Kangura.

IMG_6332_edited

Po imprezie dzieci były zmęczone ale szczęliwe. Wspólne zdjęcie na koniec będzie dla nich wspaniałą pamiątką uczestnictwa w Grupa Azoty Przedszkoliada Tour.

IMG_6391_edited

plakat Azoty PTour2016 DABROWA