PRZEDSZKOLIADA TOUR TRÓJMIASTO 2015

Czwarta w tym roku impreza z cyklu Przedszkoliada Tour 2015 odbyła się Sopocie. W sopockiej imprezie uczestniczyły dzieci z przedszkoli z Gdańska, Sopotu, Gdyni, Redy i Rumii. Gościny imprezie użyczyło już drugi raz III Liceum Ogólnokształcące w Sopocie.

DSC_0151

Ogólnopolskim partnerem sportowym PRZEDSZKOLIADA.PL został Polski Związek Hokeja na Lodzie. Podczas Przedszkoliada Tour 2015, PZHL promuje Mistrzostwa Świata w Hokeju na Lodzie dywizji 1A, które w dniach 19-25 kwietnia odbędą się w Kraków Arenie (Małopolska), jak i buduje nowe pokolenie zawodników i miłośników hokeja na lodzie.

Specjalnie stworzona stacja hokeja, ma na celu prezentację i promocję tej dyscypliny sportu i jej najważniejszego tegorocznego wydarzenia.

DSC_0150

Na imprezie w Sopocie na stacjach sportowych pomagali młodzi koszykarze lokalnego partnera sportowego Trefla Sopot. Partnerami sportowymi były również kluby siatkarskie Atom Trefl Sopot oraz Lotos Trefl Gdańsk.

DSC_0153

Nie mogło zabraknąć honorowego gościa każdego Eventu, czyli kangura Przedszkoliady

Rozgrzewkę poprowadzili specjalni goście łódzkiego Eventu, koszykarze Trefla Sopot, którym dzielnie pomagał nasz kangur Przedszkoliady oraz szalony niedźwiedź partnera lokalnego Loopy’s World.

DSC_0156

Dzieci uczestniczyły w imprezie bardzo aktywnie. Wszystkie stacje sprawiały dzieciom ogromną frajdę, a każdy mecz kończył się zwycięstwem obu drużyn.

DSC_0159

Na koniec wszystkie dzieci dostały pamiątkowe dyplomy za uczestnictwo w imprezie oraz upominki od sponsorów imprezy firm Jula oraz Trefl.

DSC_0162

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu imprezy. To nie pomyłka, przedszkole i piłka!

EVENT PLAKAT 2015 sopot pasek