GRUPA AZOTY PRZEDSZKOLIADA TOUR
BIELSKO BIAŁA 2018

W środę 17 stycznia 2018r., w Hali Sportowo-Widowiskowej Pod Dębowcem w Bielsku-Białej odbyła się kolejna impreza z cyklu Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2018, czyli największego w Europie cyklu imprez sportowych dla przedszkolaków. 

 

Grupa Azoty Przedszkoliada Tour to element ogólnopolskiego systemu rozrywki ruchowej Przedszkoliada.pl. 

 

DSC_6876


W imprezie aktywny udział wzięli siatkarze klubu BBTS Bielsko-Biała, Tomasz Piotrowski i Wiaczesław Tarasow, którzy z radością pomagali Aktywnym Przedszkolakom.

 

DSC_6870

 

Kangur Przedszkoliada.pl mógł liczyć na pomoc przyjaciela z Bielska-Białej, ponieważ w imprezie wziął udział Kuba, maskotka klubu BBTS Bielsko-Biała, który przygotował niespodzianki dla kibiców zgromadzonych na trybunach. Były nimi vouchery na mecze klubu siatkarzy BBTS-u Bielsko-Biała w Plus Lidze. Nagrody ufundował również partner lokalny firma Decathlon Bielsko-Biała.

 

DSC_6951


Dzieci z uśmiechem na twarzy prezentowały swoje umiejętności na stacjach sportowych oraz tradycyjnie na chwilę zamieniały piłki na kredki w ramach akcji „Pokoloruj sport” prowadzonej wspólnie z markami; Herlitz i Pelikan, aby rysować wszystko to, co kojarzy im się ze sportem. Obraz który powstanie będzie dziełem wszystkich uczestników Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2018. 

 

DSC_6975


Aktywne Przedszkolaki poznawały również podstawowe zasady ekologii, których uczyły się dzięki Stora Enso.

 

DSC_7081


Na zakończenie imprezy, wszystkie Aktywne Przedszkolaki otrzymały pamiątkowe medale i dyplomy oraz nagrody od Partnerów cyklu: firm Herlitz, Pelikan, jak i lokalnego partnera, firmy Decathlon Bielsko-Biała. Nie obyło się bez przybicia „piątki” z Kangurem, i wspólnego zdjęcia Drużyny Kangura. Nagrody wręczali m.in. siatkarze BBTS-u Bielsko-Biała oraz promotorzy i instruktorzy Przedszkoliada.pl. 

 

DSC_7074


Impreza w Bielsku-Białej okazała się bardzo udanym przedsięwzięciem, a udział w wydarzeniu wzięło ponad 200 Aktywnych Przedszkolaków. 

 

DSC_7119

 

Dziękujemy dzieciom i przedstawicielom przedszkoli za obecność, a także wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2018 w Bielsku-Białej. 

DSC_6873

Plakat GAPT2018 Bielsko-Biała-2

 

 

 

PATRONAT HONOROWY:

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Pan Andrzej Duda

PARTNER TYTULARNY:

Grupa Azoty

PARTNERZY WSPIERAJĄCY:

Pelikan, Herlitz, Stora Enso, fittykid.pl

CENTRALNY PARTNER MEDIALNY:

TVP ABC

LOKALNY PARTNER:

Legato, Olanda, Kinder-Fun, Decathlon Bielsko-Biała

LOKALNY PATRNER SPORTOWY:

BBTS Bielsko-Biała