GRUPA AZOTY
PRZEDSZKOLIADA TOUR 2016
Tarnów

Drugi raz Tarnów, rodzime miasto naszego Partnera Tytularnego - Grupy Azoty, gościł u siebie imprezę z cyklu Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2016. Na hali Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Aktywne Przedszkolaki mogły zaprezentować rodzicom czego nauczyły się w czasie zajęć „Przedszkole i piłka”.

1_edited

Na stacji piłki ręcznej wraz z Aktywnymi Przedszkolakami ćwiczyli piłkarze SPR Tarnów.

przedszkoliada_3

Warto wspomnieć o niezwykle pomocnej grupie wolontariuszy z XVI Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej. Uczniowie pomagali Aktywnym Przedszkolakom na poszczególnych stacjach.

2_edited

Uczniowie z klasy Ratownictwa Medycznego dbali o bezpieczeństwo uczestników. Obyło się bez kontuzji. Po ostatnim gwizdku widać było ogromne zmęczenie ale i ogrom szczęścia.

3_edited

Jak zawsze wśród Aktywnych Przedszkolaków brykał Kangur Przedszkoliada.pl.

przedszkoliada_1

Zwierzak dwoił się i troił, aby poświęcić uwagę każdemu, kto chciał się do niego przytulić i przybić piątkę.

przedszkoliada_2

Panowała prawdziwa atmosfera Fair Play. Po meczu oprócz uścisków dłoni były też całusy:)

przedszkoliada_7)

Piłkarze ręczni wręczyli dzieciom medale i pamiątkowe upominki. Każdy Aktywny Przedszkolak jest zwycięzcą!

przedszkoliada_11

Za nami dzień pełen sportowych emocji. Dziecięce twarze pełne uśmiechu utwierdziły nas w przekonaniu że impreza była bardzo udana. Następny przystanek: Kraków!

przedszkoliada_16

plakat Azoty PTour2016 tarnów3