PRZEDSZKOLIADA TOUR TARNÓW 2015

W hali Pałacu Młodzieży w Tarnowie dzieciaki miały możliwość wykazać się wieloma umiejętnościami które zdążyły już zdobyć na cotygodniowych zajęciach systemu Przedszkoliada.pl.

DSC_0224_edited

Dzieci ćwiczyły pod okiem przy aktywny wsparciu uczniów z XVI Liceum Ogólnokształcącego im. Armii Krajowej. Uczniowie „mundurowgo liceum” pomagali dzieciom na stacjach i dbali o bezpieczeństwo imprezy.

DSC_0254_edited

Po zmaganiach dzieci na stacji spoczynkowej odbyły pogadanki na temat zdrowego odżywiania. Jest to stały punkt przedszkoliadowych imprez mający na celu kształtowanie zdrowych postaw w odżywianiu już od najmłodszych lat. Na stacji spoczynkowej zdrowe i pełne witamin owoce, tłoczone soki oraz woda mineralna.

DSC_0251_edited

Już po raz kolejny patronem stacji sztafetowej została Małopolska. Kolejny raz również kangur Przedszkoliady przywdział specjalnie przygotowaną koszulkę z logiem Małopolski.

DSC_0248_edited

Na sam koniec każdy z przedszkolaków otrzymał pamiątkowy medal oraz dyplom, a całą imprezę zakończyło tradycyjne wspólne zdjęcie.

DSC_0256_edited

Cykl imprez o charakterze rozrywkowo-ruchowym dla przedszkolaków - Przedszkoliada Tour 2015 odbywa się przy współpracy i wsparciu finansowym ze strony Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz pod patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Marszałka Sejmu Radosława Sikorskiego, PZHL - Polskiego Związku Hokeja na Lodzie oraz Małopolski.

DSC_0261_edited

EVENT PLAKAT 2015 tarnow PASEK