GRUPA AZOTY
PRZEDSZKOLIADA TOUR 2016
Tychy

Dziś Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2016 po raz drugi odwiedziła Tychy. W hali sportowej przy al. Piłsudskiego 20, Aktywne Przedszkolaki kolejny raz mogły uczestniczyć w specjalnie przygotowanej dla nich imprezie sportowej.

IMG_9808_edited

Współorganizatorem imprezy był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tychach. Imprezę wspierało także Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Tychach .

IMG_9813_edited

Aktywne Przedszkolaki mogły spróbować swoich sił w różnych dyscyplinach pod okiem zawodowych sportowców.  Wśród nich znalazł się między innymi koszykarz GKS-u Tychy Wojciech Barycz oraz piłkarz Łukasz Krzycki.

12_edited

Nie zabrakło też pięknej strony polskiego sportu. W hali sportowej pojawiły siatkarki miejscowego klubu TKS Tychy, Karolina Radziwon i Katarzyna Hawryło

11_edited

Wejciówki na mecze kilku sekcji klubu GKS Tychy, wręczył rzecznik prasowy spółki Tyski Sport, Pan Krzysztof Trzosek.

14_edited

Aktywne Przedszkolaki otrzymały pamiątkowe medale i drobne upominki.

IMG_0009_edited

Zgodnie z tradycją Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2016 na koniec imprezy nie mogło zabraknąć wspólnego zdjęcia wszystkich uczestników.

IMG_0030_edited

Tegoroczna edycja Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2016 jeszcze się nie zakończyła. Już drugiego kwietnia Kangur zawita do Warszawy. Widzimy się w Stolicy!

plakat Azoty PTour2016 tychy3