GRUPA AZOTY
PRZEDSZKOLIADA TOUR 2016
Stargard

Kolejna pracowita sobota dla ekipy Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2016. Tym razem sportowe popołudnie spędziły Aktywne Przedszkolaki ze Stargardu.

DAN_0082_edited

Taneczną rozgrzewkę poprowadziła przedstawicielka instruktorek fitness Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stargardzie Marta Nowak.

DAN_0134_edited

Organizatorzy zadbali o liczne atrakcje. Przygotowano konkursy dla publiczności, na których rodzice Aktywnych Przedszkolaków musieli popisać się podobnymi umiejętnościami jak ich dzieci na parkiecie. Był również quiz wiedzy o Pomorzu Zachodnim z nagrodami ufundowanymi przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego.

DAN_0429_edited

W czasie meczów piłki nożnej wskazówek udzielali piłkarze KP Błękitnych Stargard. Drużyny wkładały dużo zaangażowania w każdy mecz. Oczywiście jak to na naszych imprezach, wszystkie drużyny zajęły pierwsze miejsceJ

DAN_0239_edited

Pomimo ważnego meczu po południu, udało nam się namówić do udziału w imprezie koszykarzy Spójni Stargard. Oczywiście specjaliści od koszykówki zajęli się dzieciakami na stacji koszykarskiej.

DAN_0312_edited

Na stacji siatkarskiej Aktywne Przedszkolaki pokazywały rodzicom, zgromadzonym na trybunach, ile już zdążyły się nauczyć na cotygodniowych zajęciach w przedszkolach. Młode siatkarki ze Spójni Stargard były pod dużym wrażeniem.

DAN_0169_edited

Patronat nad stacją ogólnorozwojową objęło Pomorze Zachodnie. Biegi sztafetowe wymagały od dzieci umiejętności prowadzenia piłki pomiędzy pachołkami slalomem.

DAN_0250_edited

Pamiątkowe zdjęcie na tle kibicujących rodziców na koniec imprezy będzie doskonałą pamiątką tego aktywnie spędzonego popołudnia.

DAN_0588_edited

plakat Azoty PTour2016 stargard