PRZEDSZKOLIADA EVENT 2014 - CHOJNICE

24 lutego odbyła się III edycja chojnickiej Przedszkoliady. Wzięło w niej udział ok. 100 przedszkolaków z czterech chojnickich przedszkoli "Promyczek" Chojnice, "Misiowa akademia" Chojnice, "Skrzaty" Chojnice, "Jarzębinka" Chojnice. Organizatorami imprezy byli PRZEDSZKOLIA.PL oraz ŚWIAT RUCHU.

Przedszkoliada Event 2014 Chojnice odbyła się w Hali Sportowej Centrum Park Chojnice, ul. H. Wagnera 1. a Honorowy patronat nad imprezą objął Burmistrz Miasta Chojnice Arseniusz Finster.

Za sportowy aspekt imprezy odpowiadali młodzi piłkarze MKS Chojniczanka 1930, futsalowcy Red Devils Chojnice oraz młode siatkarki UKS 8 Chojnice.

Hala była podzielona na 5 sektorów, na każdym z nich na aktywnych przedszkolaków czekały inne atrakcje. Rzuty do kosza, strzały na bramkę piłkami do nożnej oraz do piłki ręcznej, wyścigi sztafetowe, ćwiczenia siatkarskie oraz mecz piłkarski. Szóstą strefą była tzw. Stacja spoczynkowa gdzie dzieci mogły chwilę odpocząć, napić się oraz zjeść zdrowe jabłka.

Po sportowych zmaganiach przyszedł czas na wspólny taniec z maskotką imprezy czerwonym kangurem PRZEDSZKOLIADY. Pokaz swoich umiejętności sportowych dali piłkarze Chojniczanki oraz siatkarki UKS 8 Chojnice. Miejmy nadzieję, że te pokazy panowania nad piłką niewiele starszych kolegów zainspirują nasze przedszkolaki do dalszej pracy.

Na zakończenie wspólnej zabawy przyszedł czas na ceremonię wręczania nagród. Wszystkie aktywne przedszkolaki otrzymały DYPLOMY PRZEDSZKOLIADA TOUR 2014 oraz drobne podarunki od organizatorów.

Wspólne pozowanie do zdjęć zakończyło III chojnicki event  z cyklu Przedszkoliada Tour 2014. Do zobaczenia w Chonicach za rok.  TO NIE POMYŁKA – PRZEDSZKOLE I PIŁKA!!!