GRUPA AZOTY
PRZEDSZKOLIADA TOUR 2016
Warszawa

W sobotę o godzinie 16:00. w Hali Sportowej Warszawianka, Aktywne Przedszkolaki rozpoczęły warszawską edycję Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2016. Wraz z dziećmi stawiła się spora grupa mocno dopingujących je rodziców.

2G1A9015

Krótka rozgrzewka wśród profesjonalistów i dzieciaki były gotowe do rozpoczęcia zabawy. Jeszcze tylko kilka pajacyków i można było ruszać na stacje sportowe.

2G1A8983

Na imprezie pojawił się Minister Sportu i Turystyki - Witold Bańka, który jak na prawdziwego sportowca przystało (reprezentant Polski w lekkoatletyce) wziął aktywny udział w naszej imprezie. Minister nie tylko zaprezentował swoje umiejętności koszykarskie, czy siatkarskie świetnie się przy tym bawiąc z naszymi Aktywnymi Przedszkolakami, ale także wziął udział w wyścigu z Promotorem Przedszkoliada.pl, dwukrotnym mistrzem Polski na 1500 metrów - Jakubem Fijałkowskim. Na koniec Minister Bańka oddał strzał "z bańki" kangurowi Przedszkoliada.pl.

Strzał Ministra Bańki z bańki kangurowi Przedszkoliada.pl podc...

Strzał z bańki Ministra Bańki kangurowi Przedszkoliada.pl podczas warszawskiej edycji Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2016. #grupaazotyprzedszkoliadatour2016Grupa Azoty Grupa Azoty START, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Rzecznik Praw Dziecka, Polski Komitet Olimpijski, Philipiak Milano, herlitz Polska, Pelikan International, Decathlon Polska, Pan Pomidor & Company, TVP abc, TVP3 Warszawa, Portal Zdrowia Dziecka, Tennis Club Warszawianka, Legionovia Legionowo, AZS SGH Warszawa 4 Czwarte, KidZone Strefa Szczęśliwych Dzieci Warszawianka (piłka ręczna), AZS SGH

Opublikowany przez Przedszkoliada na 2 kwietnia 2016

Na stacji piłki ręcznej pomagali młodzi zawodnicy Warszawianki Piłka Ręczna. Kilkunastoletni zawodnicy Warszawianki byli bardzo przejęci swoją pierwszą w życiu „pracą w roli instruktora piłki ręcznej”J. Widać było że szybko znaleźli wspólny język z dzieciakami.

2G1A9092

Innymi sportowymi gośćmi warszawskiej edycji Grupa Azoty Przedszkoliada Tour były siatkarki z Legionovii Legionowo oraz piłkarka, piłkarze i koszykarze AZS SGH Warszawa.

2G1A9222

Na stacji żywieniowej jeden z Partnerów Lokalnych Pan Pomidor & Company przygotował poczęstunek dla dzieci w postaci świeżych warzyw. Producent zup przekazał również dla każdego uczestnika próbki swoich produktów. Przeprowadzono specjalny konkurs sprawności dla rodziców, w którym nagrodą był zapas pomidorowych z bazylią.

20160402_161717_HDR_edited

Jeden z Partnerów Lokalnych postanowił zafundować wszystkim aktywnym kibicom karty zakupowe KidsZone a Fun Park Digiloo zapewnił pulę darmowych wejściówek.

2G1A9174

Wszyscy uczestnicy Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2016 otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy oraz upominki od sponsorów. W przyszłym tygodniu kangur Przedszkoliada.pl zawita do Tarnowa. Serdecznie zapraszamy!

2G1A9144

plakat Azoty PTour2016 warszawa6