GRUPA AZOTY
PRZEDSZKOLIADA TOUR 2016
Bełchatów

Tegoroczny cykl imprez Grupa Azoty Przedszkoliada Tour zakończył się w Bełchatowie.

miasto_belchatow-2492

To pierwsza impreza w Bełchatowie, na której Aktywne Przedszkolaki mogły zaprezentować umiejętności, które nabywają na cotygodniowych zajęciach „Przedszkole i piłka”.

miasto_belchatow-2536

„Bzzzzzycząca” rozgrzewka sportowców oraz Aktywnych Przedszkolaków:)

miasto_belchatow-2356

Zagrzewający do gry okrzyk, „To nie pomyłka - PRZEDSZKOLE I PIŁKA!”

miasto_belchatow-2410

Na stacji koszykarskiej mieliśmy prawdziwy konkurs wsadów piłki do kosza. Rafał Niewiadomski ze streetballowej drużyny Ludowy Klub Sportowy Ku Chwale Basketball Zelów każdemu dziecku pomagał spełnić marzenia o lataniu nad obręczą:)

miasto_belchatow-2462

Na stacji żywieniowej zdrowe musy owocowe z naturalnym jogurtem cieszyły się największym powodzeniem.

miasto_belchatow-2518

Maskotka drużyny Piotrkowianina Piotrków Trybunalski pies Hans na pierwszym planie. Z Aktywnymi Przedszkolakami na stacji piłki ręcznej, oprócz wspomnianego Hansa, ćwiczyli rozgrywająca MKS Piotrkovia Piotrków Trybunalski Aleksandra Kucharska oraz Piotr Pakulski z Piotrkowianina Piotrków Trybunalski.

miasto_belchatow-2601

Na stacji siatkarskiej z aktywnymi przedszkolakami bawili się zawodnicy PGE Skry Bełchatów; Dawid Olszewski i Błażej Paszkiewicz.

miasto_belchatow-2451

Akademia Piłkarska SOCCER wydelegowała na imprezę legendy bełchatowskiej piłki nożnej; Jacka Popka, Jacka Berensztajna oraz Edwarda Cecota.

miasto_belchatow-2589

Na imprezach Grupa Azoty Przedszkoliada Tour wszyscy są zwycięzcami. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal.

miasto_belchatow-2614

Ostatnie już w tym roku wspólne zdjęcie wszystkich uczestników imprezy z cyklu Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2016. Dziękujemy. Do zobaczenia za rok!

miasto_belchatow-2664

plakat Azoty PTour2016 bel2