GRUPA AZOTY
PRZEDSZKOLIADA TOUR 2016
Pabianice

W hali MOSiR Pabianice odbyła się druga edycja największego w Europie cyklu imprez sportowych dla przedszkolaków, Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2016.

DSC_8459

Cztery partnerskie kluby sportowe uczestniczyły w pabianickiej edycji Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2016. Rozgrzewkę poprowadziła reprezentantka Polski w Futnet, grająca w siatkonogę w klubie Blokers Łódź - Ewa Tyll. Przy imprezie obecni byli także koszykarze PKK '99 i piłkarze ręczni Pabiksu Pabianice.

DSC_7854

Siatkarze PGE SKRY Bełchatów rozpoczęli swoją przygodę z pabianicką edycją Grupa Azoty Przedszkoliada Tour od odprawy taktycznej z Aktywnymi Przedszkolakami Przedszkoliada.pl. Potem była już tylko zabawa poprzez sport.

DSC_7869

Kangur Przedszkoliada.pl zawsze zmotywuje, przytuli i pomoże Aktywnym Przedszkolakom. Dzieciaki darzą Kangura ogromną sympatią i jak widać z wzajemnością.

DSC_8363

W strefie Plastycznej Herlitza i Pelikana Aktywne Przedszkolaki kolorowały kolejne metry sportowych emocji w ramach akcji „Kolorujemy Sport”.

DSC_8316

Radość dzieci i instruktorów Przedszkoliada.pl dokładnie oddaje panującą w hali MOSiR atmosferę sportowego święta jakim była obecność imprezy Grupa Azoty Przedszkoliada Tour.

DSC_8160

Radość z otrzymanego medalu jest dla każdego Aktywnego Przedszkolaka momentem szczególnym. Dzie i poza pamiątkowymi medalami otrzymały dyplomy i prezenty od firm Herlitz, Pelikan i Philipiak Milano, Partnerów wspierających Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2016.

DSC_8475

Imprezę zakończyła wspólna fotografia wszystkich organizatorów i uczestników. Do zobaczenia podczas cyklicznych zajęć Przedszkoliada.pl. Już teraz szykujcie się do przyszłorocznej edycji Grupa Azoty Przedszkoliada Tour.

DSC_8498

pasek GAPT2016 pabianice