Proces rekrutacji Promotora PRZEDSZKOLIADA.PL

1. Zapytanie
Wyślij nam kilka podstawowych informacji o sobie i/lub swojej firmie wraz ze swoim CV na franczyza@przedszkoliada.pl, dzięki czemu uzyskamy informacje pozwalające ocenić, czy jesteś właściwym kandydatem na Promotora PRZEDSZKOLIADA.PL.

2. Odpowiedź
PRZEDSZKOLIADA.PL w razie zainteresowania kandydaturą odpowiemy na twój adres mailowy, celem dalszej weryfikacji zgłoszonej kandydatury.

3. Rozmowy
W przypadku pozytywnej akceptacji dla zgłoszonej kandydatury, rozpoczniemy z Tobą rozmowy mające na celu wyjaśnienie wszelkich wątpliwości dotyczących współpracy.

4. Umowa franczyzowa
Po wyjaśnieniu wszelkich wątpliwości, PRZEDSZKOLIADA.PL dostarczy drogą elektroniczną treść standardowej umowy franczyzowej PRZEDSZKOLIADA.PL.

5. Szkolenie
Po podpisaniu umowy i opłaceniu pakietu startowego Promotora, zaprosimy Cię na szkolenie PRZEDSZKOLIADA.PL i przedstawimy wytyczne i szczegóły związane z Twoją dalszą działalnością w systemie.

6. Pakiet startowy Promotora
Po szkoleniu przekażemy Ci pakiet startowy i dosłownie Cię wystartujemy :)

7. Rozpoczęcie działalności
Po przejściu pkt. 1-6 procesu rekrutacji, Promotor jest gotowy do startu swojej przygody z misją rozrywki ruchowej w ramach systemu PRZEDSZKOLIADA.PL.