Rozrywka ruchowa

Stworzyliśmy w Polsce pojęcie rozrywki ruchowej, rozumianej jako obszar mający na celu zabawę w kulturę fizyczną i sport z udziałem dzieci w wieku przedszkolnym.

Celem realizacji naszej misji, stworzyliśmy ogólnopolski system rozrywki ruchowej PRZEDSZKOLIADA.PL, mający na celu wprowadzać dzieci w świat kultury fizycznej i sportu.

Naszym marzeniem jest, aby każdy przedszkolak w Polsce miał możliwość rozwijania się ruchowo poprzez uczestnictwo w projektach wchodzących w skład systemu PRZEDSZKOLIADA.PL. Naszych podopiecznych nazywamy Aktywnymi Przedszkolakami.

Na Promotorów wybieramy osoby prowadzace działalność gospodarczą lub gotowe do jej otworzenia, zainteresowane współpracą w zakresie promocji marki PRZEDSZKOLIADA.PL i rozwoju systemu na rynku lokalnym.

PRZEDSZKOLIADA.PL prowadzi Promotora w jego karierze „krok po kroku”, tak aby osiągnął on jak największe korzyści i realizował misję PRZEDSZKOLIADA.PL wśród jak największej grupy Aktywnych Przedszkolaków, w możliwie krótkim okresie czasu. Zapewniamy kompletny know-how, a także sieciowe możliwości marketingowe i komunikacyjne, które idealnie uzupełniają całość konceptu PRZEDSZKOLIADA.PL.

Atutem działalności w charakterze Promotora PRZEDSZKOLIADA.PL jest brak konieczności posiadania biura, czy wynajmu powierzchni komercyjnej. Do prowadzenia biznesu wystarczy w pierwszej fazie; komputer, telefon i samochód oraz pakiet startowy Promotora.

Istnieje kilka kluczowych czynników społecznych i gospodarczych potwierdzających potencjał rynku, na którym funkcjonuje PRZEDSZKOLIADA.PL:

• Pasywność dzieci - co roku, nasze dzieci spędzają coraz więcej czasu oglądając telewizję, grając w gry wideo i spędzając czas przy komputerach. Badania WHO wykazały, że polskie dzieci tyją najszybciej w całej Europie.
  • Świadomość o konieczności rozwoju ruchowego - Coraz więcej rodziców, dyrektorów przedszkoli i wychowawców, którzy są wrażliwi zagrożeń wynikających z zaniedbań ruchowych, szuka programów, które rozwijają dzieci fizycznie i pomagają w rozwijaniu edukacji fizycznej i rozrywki ruchowej, tak ważnej u przedszkolaków.
  • PRZEDSZKOLIADA.PL jest niewątpliwie unikatowym w skali światowej konceptem rozrywki ruchowej dedykowanym przedszkolakom. Konceptem, który z każdym rokiem zwiększa swój zasięg i możliwości.
    FAKTY & LICZBY SYSTEMU PRZEDSZKOLIADA.PL
  • Działamy od 2011 roku.
  • W ponad 150 miastach w Polsce
  • 25 Franczyzobiorców działa w ramach systemu
  • Ponad 100 instruktorów reprezentuje Przedszkoliada.pl w kraju
  • Ponad 30 000 Aktywnych Przedszkolaków zarejestrowanych jest w systemie Przedszkoliada.pl
  • Jesteśmy organizatorem największego w Europie cyklu imprez sportowych dla przedszkolaków pn. Grupa Azoty Przedszkoliada Tour.
  • Ponad 200 firm i instytucji wspiera projekty wchodzące w skład systemu Przedszkoliada.pl
  • Z każdym rokiem wchodzimy na nowe rynki i dynamicznie się rozwijamy.
  • Od 2016 roku jesteśmy obecni w Rosji pod marką Aktivny Rebenok.