Kangur Przedszkoliada.pl

„Hej, hej,
Jestem czerwonym kangurem Przedszkoliada.pl. Powołałem jedyną w swoim rodzaju drużynę na świecie, która nazywa się „Drużyna Kangura”.

Do składu naszej drużyny zaprosiłem sześciu moich Zwierzo-Przyjaciół z sześciu kontynentów naszego świata i tysiące Aktywnych Przedszkolaków uczestniczących w różnych projektach w ramach systemu rozrywki ruchowej Przedszkoliada.pl.

Z Drużyną Kangura podróżujemy po świecie, w tym świecie sportu, poznając wszechstronny rozwój ruchowy, ale także podstawy dyscyplin sportu, takich jak; piłka nożna, siatkówka, piłka ręczna i koszykówka.

Zapraszam wszystkich serdecznie do zabawy w sport. Zdradzę mały sekret... w Drużynie Kangura wygrywają wszyscy!

Jeśli lubisz dobrą zabawę i sport, to dołącz do nas. Nie zapomnij tylko nauczyć się naszego okrzyku i zaprezentuj go z pełną mocą podczas naszego najbliższego spotkania:

Hura! Hura! Drużyna Kangura! ”