GRUPA AZOTY PRZEDSZKOLIADA TOUR
WARSZAWA 2018

W sobotę, 24 marca 2018 r., w Hali Dolnej Warszawianka odbyła się kolejna impreza w ramach Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2018, czyli jednej z sześćdziesięciu imprez w ramach największego w Europie cyklu imprez sportowych dla przedszkolaków.

DSC_0792

Grupa Azoty Przedszkoliada Tour to jeden z projektów w ramach ogólnopolskiego systemu rozrywki ruchowej Przedszkoliada.pl. Wszystkie Aktywne Przedszkolaki są uczestnikami Drużyny Kangura, obecnej w 150 miastach w Polsce. System Przedszkoliada.pl zapewnia rozrywkę ruchową, przeciwdziała otyłości i upowszechnia wszechstronny rozwój ruchowy, a także naucza podstaw olimpijskich dyscyplin sportu: piłki nożnej, koszykówki, siatkówki i piłki ręcznej.

DSC_0868

W przeprowadzeniu imprez poza Instruktorami Przedszkoliada.pl pomagali sportowcy z lokalnych klubów partnerskich Przedszkoliada.pl, w tym KS Warszawianka, Legionovia Legionowo, AZS AWF Warszawa, ONICO Warszawa, AZS Uniwersytet Warszawski.

DSC_0782

Grupa Azoty Przedszkoliada Tour, to nie tylko sport, ale także edukacja i rozrywka. Podobnie jak podczas wszystkich imprez cyklu, Aktywne Przedszkolaki w Trójmieście sięgnęły po kredki aby w ramach akcji „Pokoloruj sport” prowadzonej wspólnie z markami: Herlitz i Pelikan rysować wszystko to, co kojarzy im się ze sportem. Obraz który powstanie będzie dziełem wszystkich uczestników Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2018.

DSC_0835

Aktywne przedszkolaki poznawały również podstawowe zasady ekologii, których uczyły się dzięki Stora Enso.

DSC_1100

Aktywne Przedszkolaki otrzymały pamiątkowe medale i dyplomy oraz nagrody od Partnerów cyklu; firm Herlitz i Pelikan. Nie obyło się bez przybicia „piątki” z Kangurem, i wspólnego zdjęcia Drużyny Kangura.

Plakat GAPT2018 Warszawa

PATRONAT HONOROWY: