GRUPA AZOTY
PRZEDSZKOLIADA TOUR 2016
Stalowa Wola

To już czwarta impreza z cyklu Grupa Azoty Przedszkoliada Tour w historii Stalowej Woli.

IMG_0070

Kangur przybił tysiące „kangurzych piątek” z Aktywnymi Przedszkolakami.

20160308_095821_HDR

Na początku jak zwykle Aktywne Przedszkolaki zaczęły ćwiczenia od solidnej rozgrzewki. Rozgrzewkę poprowadziły siatkarki z Vega MOSiR Stalowa Góra, którym pomagał kangur Przedszkoliada.pl.

IMG_3534

Lokalne druży sportowe reprezentowali koszykarze Stali Stalowa Wola, siatkarki Vega MOSiR Stalowa Wola, oraz liczna grupa młodych piłkarzy ze Stali Stalowa Wola.

IMG_3438

Na Aktywne Przedszkolaki czekały różne stacje sportowe: mecz piłki nożnej, rzuty do kosza, rzuty na bramkę do piłki ręcznej, stacja siatkarska oraz stacja sztafetowa. Dodatkowo dzieci na specjalnej stacji mogły z pomocą kredek wyrazić jak rozumieją sportowe emocje.

IMG_3346

Wszystkie mecze kończyły się sprawiedliwymi remisami a decyzją sędziów i organizatorów przyznano kilka równorzędnych pierwszych miejscJ Na Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2016 nie ma przegranych!

IMG_3255

Siatkarki z zespołu Vega MOSiR Stalowa Góra są już na imprezach z cykli Grupa Azoty Przedszkoliada Tour kolejny raz z rzędu. Na stacji siatkarskiej, której partnerem jest Philipiak Milano, uczyły dzieci poprawnego odbijania piłki.

IMG_3285

Dzieciakom energii do intensywnych ćwiczeń zapewniał zdrowy prowiant na stacji żywieniowo-regeneracyjnej. Oprócz świeżych owoców i wody do picia dzieci mogły spróbować pysznych suszonych moreli i żurawiny.

20160308_100758_HDR

Dzieci na koniec na uroczystej dekoracji otrzymały pamiątkowe medale i dyplomy.  Jeden ze sponsorów całego cyklu Pelikan/Herlitz każdemu dziecku przekazał mały upominek a dla przedszkoli były przygotowane paczki sprzętu sportowego ufundowane przez sklep sportowy Maraton. Każde przedszkole dodatkowo na pamiątkę wzięcia udziału w imprezie otrzymało efektowny puchar.

IMG_0298

Najmłodszy uczestnik imprezy nie miał jeszcze trzech lat. Z Adasiem z całą pewnością spotkamy się w przyszłości jeszcze nie raz na imprezach Grupa Azoty Przedszkoliada Tour w Stalowej Woli. Najbliższa okazja już za rok!

IMG_0318

plakat Azoty PTour2016 stalowa