PRZEDSZKOLIADA TOUR STALOWA WOLA 2015

Już po raz kolejny w Stalowej Woli zagościła impreza z cyklu Przedszkoliada Tour. W tegorocznej edycji udział wzięło ok. 50 maluchów z dwóch miejscowych przedszkoli oraz zajęć stacjonarnych.

DSC_0118

Najmłodsi w czasie wykonywania ćwiczeń mogli liczyć na pomoc wielu współpracujących z Przedszkoliadą w Stalowej Woli osób. A by móc zapewnić dzieciom najlepsze przygotowanie do danych dyscyplin do hali zawitali piłkarze i koszykarki Stali Stalowa Wola oraz siatkarki z Vega MOSiR Stalowa Wola. Przedszkoliadę w Stalowej Woli wsparła także grupa harcerek z ZHR-u, które opiekowały się dziećmi od początku do samego końca imprezy.

DSC_0023 2

Tradycyjnie już na imprezie zorganizowana została specjalna stacja hokejowa na której dzieci mogły pierwszy raz w życiu spróbować swoich sił w strzałach na braki kijami hokejowym. Przypomnijmy tylko że stacja ta powstała przy współpracy Polskiego Związku Hokeja na Lodzie i ma za zadanie promowanie zbliżających się mistrzostwach świata dywizji A1, które odbędą się w Krakowie z udziałem Reprezentacji Polski.

DSC_0006 2

Każdy z małych uczestników po udanych zawodach otrzymał pamiątkowe dyplomy, medale oraz specjalne silikonowe opaski na rękę z kangurkiem - przedszkoliadowym przyjacielem wszystkich dzieci aktywnych fizycznie.

DSC_0423

Puchary za udział przedszkolaków w wydarzeniu odebrały także dyrektorki przedszkoli.

DSC_0400

I to nie były wszystkie upominki! Każdy przedszkolak, bowiem, który próbował swoich sił w przygotowanych zmaganiach, dostał również w nagrodę sprzęt sportowy. Fundatorem tych nagród był MZK Stalowa Wola, powiat stalowowolski, gmina Stalowa Wola orez sklep sportowy MARATON.

DSC_0163

Na trybunach nie zabrakło mocno wspierających swoje dzieci rodziców. Ponadto wydarzenie zaszczyciła swoją obecnością reprezentacja Rady Miasta Stalowa Wola, która przyglądała się wydarzeniom z zaciekawieniem.

DSC_0254

Każdy uczestnik opuszczał salę w Stalowej Woli w wybornym humorze.

DSC_0428