PRZEDSZKOLIADA TOUR - SŁUPSK 2015

Trzecia impreza z cyklu Przedszkoliada Tour 2015 odbyła się w Słupsku, gdzie gościła już po raz czwarty. W tegorocznej imprezie wzięło udział blisko 200 aktywnych przedszkolaków ze Słupska.

DSC_0135

Oczywiście nie mogło zabraknąć naszego specjalnego gościa, czyli Kangura Przedszkoliady.

Pewną nowością w tym roku były specjalne sztafety dla najmłodszych przedszkolaków-trzylatków jeszcze przed rozpoczęciem „regularnej Przedszkoliady”.

Rozgrzewkę tradycyjnie już poprowadzili zaproszone piłkarki ręczne z MKS Słupia Słupsk i nasz Kangur.

Ogólnopolskim partnerem sportowym PRZEDSZKOLIADA.PL został Polski Związek Hokeja na Lodzie. Podczas Przedszkoliada Tour 2015, PZHL promuje Mistrzostwa Świata w Hokeju na Lodzie dywizji 1A, które w dniach 19-25 kwietnia odbędą się w Kraków Arenie (Małopolska), jak i buduje nowe pokolenie zawodników i miłośników hokeja na lodzie.

DSC_0131

Specjalnie stworzona stacja hokeja, ma na celu prezentację i promocję tej dyscypliny sportu i jej najważniejszego tegorocznego wydarzenia. Chętni rodzice mogli wziąć udział w specjalnym „hokejowym” konkursie. Nagrody w konkursie ufundował multimarket JULA.

DSC_0127

Zawodnicy z różnych przedszkoli w tym samym czasie rzucali do bramki, do kosza, ścigali się kozłując piłkę, odbyli mecz piłkarski i bitwę na piłki. Partnerem sportowym imprezy była drużyna piłki ręcznej MKS Słupia Słupsk. Młode piłkarki ręczne pomagały dzieciom na stacjach i prezentowały zachwyconym dzieciakom swoje sportowe umiejętności.

DSC_0133

Na koniec wszystkie dzieci dostały pamiątkowe dyplomy za uczestnictwo w imprezie oraz drobne podarunki od organizatorów.

DSC_0121

Do zobaczenia w Słupsku za rok!

DSC_0138

EVENT PLAKAT 2015 słupsk2 pasek