PRZEDSZKOLIADA EVENT 2014 - STALOWA WOLA

23.01.2014 w hali MOSiR w Stalowej Woli, odbyła się druga już edycja Eventu Przedszkoliady. W PRZEDSZKOLIADA EVENT 2014 - STALOWA WOLA  udział wzięło około 50 przedszkolaków z Niepublicznego Przedszkola DZIECIAKI.PL, publicznego przedszkola z Pysznicy, oraz dzieci zapisane na zajęcia stacjonarne, które odbywają się w Gimnazjum nr2 w Stalowej Woli.

Honorowy patronat nad stalowowolską imprezą objęli Starosta powiatu Stalowowolskiego Pan Robert Fila, Wójt gminy Pysznica pan Tadeusz Bąk oraz Dziekan Zamiejscowego Wydziału Nauk o Społeczeństwie KUL w Stalowej Woli prof. dr hab. Andrzej Kuczumow.

Partnerami Sportowymi zostały Klub Sportowy ZKS STAL Stalowa Wola oraz Vega MOSiR, a w zabawach z dziećmi aktywnie uczestniczyli piłkarze i koszykarki Stali oraz siatkarki MOSiRu.

Głównym sponsorem naszych sportowych zmagań był Miejski Zakład Komunalny w Stalowej Woli oraz Klub NNN.

Pozostałymi partnerami zostali: PSB Mrówka, Firma Kobo, Sklep sportowy Maraton, Pani Agnieszka Stepaniak ze sklepu medycznego orto med, Tryumf, Bank Zachodni WBK, ALIOR BANK, Salon kosmetyczny KARITE oraz Centrum rozrywki FIKOLAND.

O promocję imprezy zadbały lokalne media: TV Stalowa wola, RADIO LELIWA, tygodnik SZTAFETA , rst24.pl, stalowka.eu oraz sieciowy partner medialny PRZEDSZKOLIADA TOUR 2014 czasdzieci.pl.

Zabawa była znakomita, a sportowym emocjom cały czas towarzyszył uśmiech zarówno na twarzach dzieci, jak i prowadzących imprezę w tym Kangura Przedszkoliady.

Boisko hali podzielone zostało na 6 stacji na których dzieci mogły wykazać się swoimi umiejętnościami sportowymi z zakresu kilku dyscyplin sportowych.

Oprócz sportowej części imprezy, uczestnicy oraz kibice mieli zapewnione przeróżne inne atrakcje. Referat do spraw gospodarki odpadami i ochrony środowiska zorganizował konkurs wiedzy o segregacji odpadów dla widowni i aktywnych uczestników zabaw, w którym do wygrania było wiele ciekawych nagród. Centrum rozrywki FIKOLAND miał swoje stanowisko przy który dzieciaczki mogły sobie umalować buzie :)

Po zakończeniu głównej części eventu, piłkarze i siatkarki naszego klubu zrobiły krótki pokaz umiejętności. A bardzo ciekawy i pouczający pokaz ratownictwa medycznego zapewnili ratownicy z Medycznej Szkoły Policealnej.

W końcu przyszedł czas na ceremonię wręczenia nagród!

Wszystkie aktywne przedszkolaki otrzymały DYPLOMY PRZEDSZKOLIADA TOUR 2014,  medale i upominki zagwarantowane przez lokalnych partnerów eventu.

"Serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które przyczyniły się do zorganizowania tej wspaniałej uroczystości. Myślę, że uśmiechnięte buzie naszych  małych zawodników świadczą o tym że zabawa była przednia i że warto było. Kto wie może wśród naszych podopiecznych rośnie mistrz świata:)
MY LUBIMY GRAĆ W PIŁKĘ!!! dlatego serdecznie zapraszamy za rok :)" -
mówi Agnieszka Żuchowska, Promotor Lokalny Przedszkoliady.

GŁÓWNY PARTNER LOKALNY: