PRZEDSZKOLIADA TOUR 2013 STALOWA WOLA

30 stycznia odbyła się pierwsza edycja PRZEDSZKOLIADA TOUR w Stalowej Woli.

Impreza gościła w hali sportowej przy Samorządowym Liceum Ogólnokształcące ul. Wojska Polskiego 3, jej główną organizatorką była Promotorka Przedszkoliada.pl Agnieszka Żuchowska, a bohaterami eventu były dzieci z przedszkoli miejskich nr 2 i 7 w Stalowej Woli.

Honorowy patronat nad PRZEDSZKOLIADA TOUR 2013 objęli Prezydent Miasta Stalowa Wola Andrzej Szlęzak oraz Dziekan Zamiejscowego Wydziału Nauk o Społeczeństwie KUL w Stalowej Woli prof. dr hab. Andrzej Kuczumow.

Sportowym Partnerem został Klub Sportowy ZKS STAL Stalowa Wola , a w zabawach z dziećmi aktywnie uczestniczyli piłkarze i koszykarki tego klubu.

Pozostali partnerzy lokalni stalowowolskiej imprezy to Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej, Medyczna Szkoła Policealna, Firma cukiernicza Kobo, Mary Kay, Tryumf, sklep sportowy Maraton.

O promocję imprezy zadbały lokalne media: TV STELLA, RADIO LELIWA, gazety SZTAFETA i ECHO DNIA, rst24.pl, stalowka.eu oraz sieciowy partner medialny PRZEDSZKOLIADA TOUR 2013 czasdzieci.pl.

Zabawa była znakomita, a sportowym emocjom cały czas towarzyszył uśmiech zarówno na twarzach dzieci, jak i prowadzących imprezę w tym Kangura Przedszkoliady.

Boisko hali podzielone zostało na 6 stacji na których dzieci mogły wykazać się swoimi umiejętnościami sportowymi z zakresu kilku dyscyplin sportowych.

Oprócz sportowej części imprezy, uczestnicy oraz kibice mieli zapewnione przeróżne inne atrakcje.

Firma BEFADO - partner Przedszkoliada Tour 2013, zorganizował konkursy dla publiczności pn."ZDROWA STOPA". W konkursach do wygrania były buty Reprezentacji Polski marki BEFADO, oczywiście w rozmiarach dziecięcych.

Kolejny partner całego cyklu imprez - producent zdrowej żywności firma KUPIEC, przygotował quiz o zdrowym odżywianiu dla rodziców naszych Aktywnych Przedszkolaków, w końcu ma wiedzieć jak zdrowo się odżywiać, jeśli nie rodzice przyszłych Mistrzów Świata. Uczestnicy konkursów otrzymywali zestaw zdrowych produktów żywieniowych marki KUPIEC.

Zebrane na publiczności przedszkolaki, głośno dopingujące swoich kolegów i koleżanki brały udział w konkursach tanecznych w których nagrodami były upominki od firmy BEFADO oraz portalu CZASDZIECI.PL

Po zakończeniu głównej części eventu, bardzo ciekawy i pouczający pokaz ratownictwa medycznego zapewnili ratownicy z Medycznej Szkoły Policealnej.

Następnie dzieci wspólnie z Kangurem, z instruktorami, sportowcami i nauczycielkami zatańczyły "taniec Kubusia". Kiedy dzieci przygotowywały się już do ceremonii wręczenia nagród, na salę wpadł niespodziewany gość...

Był to uśmiechnięty od "ucha do ucha" GOGOSQUEEZ! Czyli saszetka wypełniona 100% owocowym musem. Maskotka GoGo squeeZ razem z prowadzącym nauczyli dzieci znaczenia słówek GO oraz SQUEEZ, po czym przeprowadzili krótką animację w której na koniec wszyscy razem krzyknęli SQUEEZ i przytulili się do siebie.

W końcu przyszedł czas na ceremonię wręczenia nagród!

Wszystkie aktywne przedszkolaki otrzymały DYPLOMY PRZEDSZKOLIADA TOUR 2013, upominki od firmy KUPIEC pyszne i zdrowe MINI WAFELKI i kaszkę mannę "COŚ NA ZĄB", zestaw kolorowanek z Kangurkiem oraz medale i upominki zagwarantowane przez lokalnych partnerów eventu.

...i tak wspólnym zdjęciem zakończyła się stalowowolska edycja Przedszkoliady.

Do zobaczenia w Stalowej Woli za rok, mam nadzieję, że w jeszcze większym gronie, To nie pomyłka, PRZEDSZKOLE I PIŁKA!!! – Agnieszka Żuchowska Promotorka Lokalna Przedszkoliada.pl