GRUPA AZOTY
PRZEDSZKOLIADA TOUR 2016
Legnica

Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2016 na ostatniej prostej.  Dziś Aktywne Przedszkolaki uczestniczyły w sportowej zabawie w Legnicy.

DSC_9785_edited

Sporą reprezentację wystawił nasz Lokalny Partner Sportowy Miedź Legnica i Akademia Miedzi Legnica. Młodzi piłkarze pokazali że są wszechstronnie uzdolnieni sportowo. Doskonale radzili sobie na stacji siatkarskiej, koszykarskiej oraz prowadząc biegi sztafetowe.

DSC_0176_edited

Kangur bawił się doskonale. Szybko znalazł wspólny język z dzieciakami.

DSC_9765_edited

Rozgrzewkę poprowadził instruktor Przedszkoliada.pl „Wujek Krzyś” wraz z kangurem Przedszkoliada.pl. U nas na imprezach rozgrzewka jest obowiązkowa dla wszystkich, bez różnicy sportowiec czy przedszkolak, wszyscy ćwiczą razem.

DSC_9741_edited

Oprócz zdrowych owoców i warzyw na stacji żywieniowej uruchomiono specjalne stanowisko do malowania twarzy i nauki skręcania balonów w żyrafy.

DSC_9997_edited

Na stacji piłki ręcznej liczą się odpowiednia technika i precyzje rzutu.

DSC_9817_edited

Nieważne kto strzelił więcej bramek, dla dzieci najważniejsza była dobra zabawa.

DSC_9961_edited

Bardzo dobra impreza pomagające promować sport wśród najmłodszych.  Była to doskonała okazja dla naszych zawodników do spojrzenia na różne dyscypliny sportu oczami dzieci. Zgodnie z powiedzenie czym skorupka za młodu nasiąknie liczymy że dzieci w przyszłości zasilą legnickie drużyny sportowe i wzmocnią pozycje Legnicy na sportowej mapie Polski. – powiedział Krzysztof Skrzypek przedstawiciel Akademia Miedzi Legnica trener i pedagog.

DSC_9952_edited

Wolontariusze z Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Legnicy zapienili obsługę imprezy na zasadzie wolontariatu. Opieka nad przeszło setką Aktywnych Przedszkolaków było poważnym zadaniem w ich drodze zawodowej pedagoga.

DSC_9956_edited

Dopingowanie kolegom z drużyny to kolejna ważna lekcja, którą odbierają przedszkolaki na zajęciach Przedszkoliada.pl.

DSC_9892_edited

Gratulacje chłopaki!

DSC_0203_edited

Medal należy się wszystkim Aktywnym Przedszkolakom, u nas wszyscy wygrywają.

DSC_0348_edited

Aktywne Przedszkolaki, wolontariusze, sportowcy i rodzice, wszyscy uczestnicy imprezy na jednym zdjęciu.

DSC_0447_edited

plakat Azoty PTour2016 legnica