GRUPA AZOTY
PRZEDSZKOLIADA TOUR 2016
Pruszcz Gdański

Aktywne Przedszkolaki z kolejnych miejscowości miały dziś możliwość wzięcia udziału w imprezie z cyklu Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2016. Dziś przyszła kolej na dzieciaki z Pruszcza Gdańskiego, Tczewa, Straszyna oraz Trąbek Wielkich.

_WYS1583_edited

Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2016 już minęła półmetek, w Pruszczu Gdańskim mamy już 17 imprezę w całego cyklu.

_WYS1585_edited

Rozgrzewkę poprowadziły zawodniczki Basket 90 Gdynia.

_WYS1590_edited

W czasie imprezy dziećmi opiekowały się studentki AWFiS Gdańsk. Przyszłe trenerki oraz pedagożki miały dobre przetarcie przed przyszłą pracą z dziećmi.

_WYS1655_edited

Stacja koszykarska była obsadzona koszykarkami Basket 90 Gdynia. Fachowych rad Aktywnym Przedszkolakom udzielały m.in. Agnieszka Bibrzycka, Justyna Grabowska, Marie Malone, Ashley Shields, Katarzyna Suknarowska, Kamila Podgórna, Jowita Ossowska, Aneta Kotnis, i Amalia Rembiszewska. Specjalnym koszykarskim gościem była trenerka Basket 90 Gdynia, Mistrzyni Polski i Europy oraz olimpijka z Sydney 2000 Katarzyna Dydek, której asystował II trener gdynianek Tomasz Cielebąk.

_WYS1603_edited

Widać było jaki pozytywny wpływ na dzieci miały zawodniczki Basket 90 Gdynia. Udało się nawet kilka dwutaktów!

_WYS1597_edited

Mecze piłkarskie prowadzili piłkarze Bałtyku Gdynia Piotr Wieczorek oraz Tomasz Piekarski.

_WYS1662_edited

Prawdziwą „gwiazdą” imprezy był „gwiezdny” prowadzący. Jego „gwiezdny” taniec poderwał do tańca nawet publiczność.

_WYS1710_edited

Spotkanie prawdziwych sportowców jest zawsze dla dzieci dużym przeżyciem. Kto wie, może za jakiś czas, któreś z nich wystąpi w podobnej roli prawdziwego sportowca na kolejnych edycjach Grupa Azoty Przedszkoliada Tour.

_WYS1721_edited

Na koniec oczywiście nie mogło zabraknąć wspólnego zdjęcia wszystkich uczestników imprezy. Będzie to wspaniała pamiątka dla dzieciaków. Do zobaczenia za rok!

_WYS1748_edited

plakat Azoty PTour2016 Pruszcz