GRUPA AZOTY
PRZEDSZKOLIADA TOUR 2016
Olsztyn

W środę 16 marca po raz pierwszy w Olsztynie odbyła się jedna z imprez Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2016. W centrum zabaw dla dzieci Warmiolandia zebrały się Aktywne Przedszkolaki z liczną reprezentacją kibicujących rodziców.

2_edited

Mecze piłki nożnej odbywały na specjalnym zabudowanym boisku z bandami. Przez całą imprezę nie zanotowaliśmy żadnego autu ani rzutu rożnegoJ

1_edited

Biegi sztafetowe na stacji ogólnorozwojowej były bardzo emocjonujące. Dzieci zgodnie z ideą Fair Play dopingowały wszystkich uczestników.

7_edited

Na stacji Pelikan/Herlitz dzieci rysowały jak rozumieją sportowe emocje.

6_edited

Na stacji pod patronatem firmy Philipiak Milano Aktywne Przedszkolaki ćwiczyły odbicia sposobem górnym oraz dolnym. Szło im tak dobrze że postanowiły wyzwać na siatkarski pojedynek drużynę złożoną z Kangura Przedszkoliada.pl, jednego ze szczypiornistów oraz prowadzącego imprezę.

8_edited

Obowiązkowy taniec „ługi-bugi” do którego chętnie dołączyli się rodzice-kibice.

10_edited

Rzuty do kosza szły dzieciom bardzo dobrze. Przeważały celne rzuty, a najlepsi próbowali nawet wsadów do koszaJ

4_edited

Po zmaganiach sportowych do tańca porwała instruktorka Zumby z klubu Body Perfect. Dzieciom szczególnie spodobały się tradycyjne „kaczuchy” w wersji Zumba.

11_edited

Na stacjach Aktywnymi Przedszkolakami opiekowali się piłkarze ręczni z Warmii Traveland Olsztyn. Mateusz Gawry, Paweł Deptuła, Kamil Sikorski oraz wielokrotny reprezentant Kraju Daniel Żółtak udekorowali wszystkich uczestników pamiątkowymi medalami.

13_edited

Kangur Przedszkoliada.pl otrzymał dziesiątki uścisków. Widać było że szybko zaprzyjaźniły się z naszą maskotką.

9_edited

Na koniec wspólne zdjęcie wszystkich uczestników olsztyńskiej edycji imprezy z cyklu Grupa Azoty przedszkoliada Tour 2016.

15_edited

plakat Azoty PTour2016 olsztyn2