GAF JASNA GLIWICE NOWYM KLUBEM PRZEDSZKOLIADY

2012-02-02
GAF JASNA GLIWICE NOWYM KLUBEM PRZEDSZKOLIADY

Przedszkoliada.pl nawiązała ścisłą współpracę z Gliwicką Akademią Futsalu Jasna Gliwice. GAF będzie współorganizatorem II Gliwickiego Przedszkoliada Eventu.

Poprosiliśmy o krótki komentarz Marcina Wawrzynka, jednego z gliwickich promotorów Przedszkoliady: GAF Jasna Gliwice to młody klub o bardzo pozytywnym wizerunku, dlatego wydał nam się idealnym partnerem dla Przedszkoliady w naszym regionie. Dzięki zaangażowaniu GAF-u w nasz projekt, II GLIWICKI PRZEDSZKOLIADA EVENT zyska jeszcze więcej na atrakcyjności.

Tomasz Kulczycki Prezes d/s organizacyjno-sportowych GAF Jasna Gliwice zaznacza, że klub nie chce nawiązać tylko epizodycznej współpracy: Chcemy aby nasze marki były kojarzone wspólnie. Filozofia pozytywnego sportu, którą Przedszkoliada "zaraża" przedszkolaków w Gliwicach i w całej Polsce, jest nam bardzo bliska. Planujemy rozgrywanie mini meczy przedszkolaków przed ligowymi meczami GAF-u. Ponadto zawodnicy naszej drużyny będą pojawiać się w przedszkolach podczas zajęć Przedszkoliady. Patrząc dalej w przyszłość, mamy nadzieję, że wielu wychowanków Przedszkoliady będzie kiedyś biegać po hali Jasna 31 reprezentując barwy GAF Jasna Gliwice.

II GLIWICKI PRZEDSZKOLIADA EVENT odbędzie się 24 lutego, więcej informacji na temat imprezy już wkrótce.